Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Брезгливий пост

Алі Татар-заде
Брезгливий пост. Цікавенько тут живуть колаборанти. Вони всією своєю природою мріяли про сільную руку, краще навіть жалєзний кулак. Сливки вати що при Україні, що під окупацією сидять в урядових установах, безумовно, в нашому імігрантському Криму саме така еліта і можлива, бо це реально прєдєл. І от з ними всяке буває. В їхній вертикалі (у головах насамперед) власть - це така штука, за допомогою якої вони принижують інших і терплять приниження від вишестоящєго. Півостровом править з дозволу центру гоблін, який восхіщаєтса сталіним. Де може, мавпує. Іноді в нього получається, тільки ваті це не на користь.
Власне, фабула. Гоблін вирішив вчергове поміняти власті в Сімферополі. Газети всі як одна почали звертати увагу на той гамнюшник, який триває в столиці безперервно із 14 року, навіть і раніше тривав, бо з 10 року тут ще донецькі намєстнікі нарили-перерили. І от раптом помітили. Усю оту битовуху, про яку й так всі знають, але газети-радіо-тв обережно мовчали, бо навіщо, коли є такі теми як Україна, Сирія, Абама. Виявилось, що винуватий мер горада, це треба брати в лапки, бо ніяких мерів з 14 не існує, всіх призначають на “голову адміністрації” після співбесіди з гобліном - щоправда, саму співбесіду показують аж у прямом етері (гласность). Мер був приречений, хоча і з одної банди з гобліном.
Перед тим як його звільнити, наш верховний гоблін примусив всю адміністрацію муніціпальново образованія провести день в міському транспорті. Тут ніякого демократизму, це типове “ату” і приниження. Я знаю тутешніх чиновників, для них, мерседесних вершників із раньодорослого віку, це все одне як вийти в шортіках і трусіках. Як королеві Серсеї пройтися голою по ринку. І гоблін розумів, що це принижує, і вони розуміли. Але, сучькі, вийшли. Знали, що це їхній останій день роботи. Нє, все одно вийшли. Унізілісь. А потім вже були звільнені.
У цьому вся природа нашої вати.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1863075.html.
Tags: дебилы, коллективное х%№ло, крим, прдоны, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments