Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Піар-провал. Плоткін фактично підтвердив всі звинувачення та підозри

Sergiy Dibrov
Стенли Плоткин - не просто ученый.
Плоткин - живая легенда вакцинологии и научная звезда первой величины.
Выделенный им штамм Wistar RA 27/3 уже полвека используют в обычных и комбинированных вакцинах против краснухи. Плоткин - эксперт мирового уровня и, пожалуй, наивысший авторитет в вопросах вакцинации из всех ныне живущих теоретиков и практиков.
Участие этого 86-летнего исследователя в заурядном, в общем-то, судебном процессе - само по себе знаменательное событие.
И тем важнее итоги его допроса в суде.
Спасибо Захар Мілютін за краткий разбор. Читайте и ничему не удивляйтесь.
--------
Захар Мілютін
В січні цього року в США відбувався один з багатьох судових процесів між розведеними батьками щодо подальшої долі дітей.
Однією з розбіжностей було питання вакцинації, яку мати робити відмовлялась.
Вакцинна індустрія вирішила зробити цей процес показовим і не тільки оплатила провакцинному горе-батькові адвокатів, а ще й відрядила туди в якості топ-експерта одного з найвпливовійших в цій галузі персонажів, автора вакцини від краснухи вакцинолога Стенлі Плоткіна.
Цей хід виявився для них абсолютним піар-провалом.
Плтокін, що погодився свідчити в якості експерта, 11/01/2018 був змушений під присягою в рамках процедури за назвою "депозішн" ВІСІМ годин поспіль відповідати на питання юриста зі сторони матері.
Протягом цього допиту Плоткін фактично підтвердив всі звинувачення та підозри щодо вакцинації та вакцинаторів, які індустрія та преса мають звичку відкидати з тавром "теорія заколоту".
Допитувати Плоткіна приїхав фахівець з почесним дипломом UC Berkeley School of Law та досвідом роботи в Конституційному Суді Ізраїлю Аарон Сірі (Aaron Siri).
Майже одразу юрист змусив вакцинного експерта визнати наявний відкритий конфлікт інстересів.
Плоткін підтвердив, що фактично приїхав свідчити на користь примусового введення дитині фарма-перпаратів виробництва компаній Merck, GSK, Sanofi та Pfizer, від кожної з яких сам Плоткін протягом десятків років регулярно отримує мільйони доларів.
Далі Сірі за допомогою отриманої ним заздалегідь податкової документації змусив Плоткін визнати щов він "помилився" щодо відсутності фінансування фармаю його псевдо-громадьскої організації "Голоси за вакцини", і підтвердити, що як і решта заснованих по всьмоу світу аналогічних "Батьки за ще більше ін'єкцій" його псевдо-ГО існує за гроші фарма індустрії.
Наступним раундом запитань Сірі довів, що Плотків особисто втілює всі ознаки "корумпованої науки", як її свого часу описала в дуже відомій статті на цю тему Marcia Angell - був. головний редактор New England Journal of Medicine.
А саме:
- Плоткін заюуває вказувати про конфлікт інстересів, до якого призводить його робота консультантом в тих самих компаніях, продукцію яких він оцінює,
- на додаток до "консультування" він засідає в корпоративних консультативних радах,
- має патентні та роялті угоди,
- погоджувався підписувати невідомо ким написані в інтересах корпорацій псевдо-наукові публікації,
- просуває фарма-препарати на спонсованих індустрією симпозиумах,
- радо приймає від фарм-компаній дорогі подарунки та розкошні подорожі.
Сірі методично пройшовся по кожному з цих пунктів, маючи на руках незаперечні докази.
І по кожному з них, Плоткін вимушений був відповісти "Так".
В частині допиту, що була присв'ячена власне вакцинним випробовуванням, Плоткін під тиском наданих Сірі доказів був змушений визнати, що
- багато вакцин з діючого дитячого календаря тестувались на безпечність лише протягом кількох ДНІВ, що є недостатнім (і це теж прямо підтвердив Плоткін) для виявлення пошкоджень імунної системи,
- в публікуємих результатах випробовувань навмисно приховуються або занижаються дані по побічним реакціям і одночасно завищується ефективність,
- ефект від вакцинації буває слабким і триває лише кілька років,
- звітність по побічним реакціям під час постмаркетингового спостереження реєструє лише 1 зі 100 реальних побічок.
Плоткін засвідчив, що є атеістом, з презирством ставиться до чужої віри і заперечує право будь-кого на відмову від вакцинації по релігійним мотивам.
Після цього ізраїльский юрист вирішив продемонструвати рівень гуманізму самого доктора і перейшов до запитань, що увійшли в двохвилинне віде за посиланням:
Ви коли-небудь використовували сиріт для тестування експериментальних вакцин?
- Так
Ви коли-небудь використовували розумово відсталих в своїх дослідженнях вакцин?
- Я не пригадую свою участь в дослідженнях із залученням розумово відсталих. У 60х роках це вважалося звичайною практикою. Хоча, можливо, я все-таки брав участь у подібних дослідженнях.
- Ви пам'ятаєте ось цю статтю про вакцину від краснухи?
- Так.
- 13 розумово відсталих дітей прищепили цієї експериментальної вакциною.
- Ок. Так. В цьому випадку я це зробив.
- Ви коли-небудь стверджували, що найкраще ставити досліди на тих, хто найменше може внести вклад в суспільство, наприклад на дітях-інвалідах?
- Я точно не пам'ятаю, але цілком можливо.
Юрист наводить статтю Плоткіна, яка містить твердження, що вакцини в першу чергу треба випробовувати не на здорових дітях і дорослих, а на дітях і дорослих, "що є людьми по формі, але не в сенсі соціального потенціалу".
- Так.
- Це дуже нагадуює нацистської філософію.
- Угу.
- Ви коли-небудь ставили досліди з використанням експериментальної вакцини на грудних дітях, матері яких були у в'язниці?
- Так.
- Ви коли-небудь використовували людей, що живуть в країнах, які знаходяться під колоніальним управлінням, для дослідів з експериментальними вакцинами?
- Так
- Ви проводили ці експерименти в Бельгійському Конго?
- Так.
- В цьому експерименті брало участь більше мільйона чоловік?
- Так.
Наступного ранку після цього допиту пан Плоткін від подальшої участі в процесі офіційно відмовився.
Повний 8-годинний запис допиту людини з самої верхівки світової вакцинної піраміди кілька днів тому з'явився на ютюбі.
Там ще дуже багато цікавого.
Знайти його можна по #stanley_plotkin_depositionПост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1867414.html.
Tags: #stanley_plotkin_deposition, dibrov_s.livejournal.com, дїти, здоров'я, сша, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment