Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Тарас Чорновіл сходив на етер до мураєва

Якщо відкинути гіперпорохоботство Тараса, то погляд з середини на нову пропагандистську конторку кремля заслуговує на увагу. Читайте
==========
Тарас Чорновіл
Щоб не забути - коротке спостереження з останнього вчорашнього ефіру, який наперед не забажав анонсувати. Так от. Я через свою звичну розсіяність та небажання пару разів перепитувати забрів учора на новий канал Мураєва -"НашТВ". Мене запросила знайома гостьова, казала, що просить на НАШ новий канал. Я не зрозумів відразу, що оте "Наш" - це назва. Далі розібрався, але згоду вже дав, а відмовлятися вже було б не в моїх правилах. Хоча добре, що побував, бо це треба бачити зі середини. Офіційно відомо, що канал почав тестове мовлення 7 листопада, а повноцінне мовлення — 19 листопада 2018 року, створений на базі жіночого каналу «Maxxi TV».

Перше - гроші на роботу каналу виділені щедро. Як і Ньюсван, він розміщений у колишніх заводських цехах - ззовні все дуже непрезентабельно, та й сходи, як на звичному заводі. Але на верхніх двох поверхах, які займає канал, усе дуже просторо й уже майже облаштовано. Ще не викінчені внутрішні роботи, багато тимчасових перегоородок, однак, ньюс-рум не менший, ніж на Ньюсвані й більший, ніж на 112-му. Студія для шоу зі звичними глядачами-аплодувальниками не менша, а то й більша, ніж у Шустера (тепер уже в Прямого). Схоже, що половини техніки ще не розпакували чи не завезли, але й те, що побачив - це значно більше, ніж Еспресо та 5-ий разом узяті, може ще й і з ЗІКом на додачу.

Атмосфера в студії. Гості-глядачі ніби з минулого перенесені. Більшість - типові гомо-совєтікуси, обличчя всі якісь недобрі, відчужені, закаменілі, навіть у тих 10%, кому менше 50-60 років. Позитивно реагують лише на критику чинної влади, будь-яку зрадофілію. Справжніми оваціями приймали тільки Добкіна. Ведучий Тігран Мартиросян. відразу ж пішов із Ньюсвану вслід за Мураєвим. Щодо гостей цього разу в студії, то тут узагалі...

1.Добкін, поводився, як господар, говорив без обмежень, ведучий не смів йому й слова закинути.
2.Євтушок від Батьківщини, очевидно розумів, що присутність тут може принести особисто йому іміджеві проблеми, але як постпред "Батьківщини" почувався більш комфортно.
3. Журавський, зараз про існування такого персонажа часів пізнього Януковича згадують лише за "сміттєвою люстрацією" та законопроектом про кримінальну відповідальність за наклеп (зараз актуально, бо трійка нових авантюристів вирішили повторити цей з дозволу сказати "подвиг"). Поводився крикливо, чи не найбільше верещав про суцільну зраду, зубожіння й цілковиті провали влади. Навіть Добкіна перевершив.
4. Купрієнко з ляшківців. Не сподівався, що зможу це колись сказати, але він серед цього зоопарку виглядав найадекватнішим, майже не грався в зрадофілію, але всі присутні по черзі вправлялися на ньому через найстрашніший "злочин" радикалів, адже вони пару разів проголосували за держбюджет, а отже підтримали "ворожий режим" у версії більшості гостей.
5. Балашов. Ну цей відомий хам і комірник, криклива й неадекватна істота, якого (вдумайтеся в ці слова!!!) навіть Черновецький свого часу вигнав з партії "За красівую Украіну" за компрометуючу поведінку й авантюризм (!!!).
6. Ну і необдумано тут присутній ваш покірний слуга. Лише я там довго не затримався, десь ще до середини передачі пішов зі студії. Тепер жалію, що не раніше.

Сказати на основі того уривку програми, на якому був присутній, що канал демонстрував щось відверто проросійське чи антизаконне, не можу. Ведучий поводився порівняно обережно й зважено, говорив лише українською. Так само й Добкін старався підбирати слова й не допускати висловів, за які можна отримати проблеми самому або ж накликати розслідування Нацради проти каналу. Хоча в усьому іншому, а саме зрадофілії вищого розряду, то тут вони й Ньюсван та Інтер перевершили. Модерації майже ніякої, а ослоливо, коли говорив Добкін.

А тепер про головне, заради чого мені вартувало побувати там і витримати далеко не найкращу годину свого життя. Це поступове розуміння, яку місію має виконувати мураєвський канал, як і його віп-гість Добкін. Перше завдання - це засівати максимально занепадницькі настрої, "все пропало" "зрада народних сподівань" ,"при владі мерзотники й казнокради та корупціонери", "народ живе все гірше й важче"... Навіть і ведучий, який старався показово зберігати безсторонність, взявся мені єдиному заперечувати, коли я став спростовувати деякі міфи.

Але є й друга мета, яку я якоїсь миті вловив. Це додаткова легітимізація для чисто ватного електорату (бо не знаю, чи хтось інший зможе це дивитися) Тимошенко як єдиного прийнятного для них кандидата. Не питайте мене, наскільки це переконливе враження, просто я спершу такі речі вловлюю на підсвідомості, а вже потім вони обростають аргументами. Зараз я це якось дуже чітко відчув. А аргумент один дуже чіткий таки прозвучав. Добкін однозначно висловився на підтримку Жулі Володимирівни. Не готовий цитувати дослівно (забагато честі), але приблизно це звучало так:
"Через дії влади (революцію тощо) Україна втратила Крим і Донбас, тому надії на кардинальну зміну влади (тобто повернення колишньої команди Януковича) нема, для цього тепер фізично не вистачає голосів. тому я, каже Добкін, за те, щоб президентом стала Тимошенко, бо вона, принаймні, всіх цих ... з кабінетів повикидає. Уже заради цього її варто обрати". Потім ще не раз Добкін з нардепом із "Батьківщини" Євтушком перекидувалися фразами та подавали один одному паси (зокрема й проти мене). Присутні в залі глядачі швидко зрозуміли посил і доволі активно аплодували члену "Батьківщини".

До цього вартує добавити лише три факти
1. Добкін належить до найвідвертішого проросійського крила серед нардепів. Тут він десь на одному рівні з Мураєвим і Новінським. Більшість інших оппоблоківців - у першу чергу все ж бізнесюки й лише в другу - проросійськи зорієнтовані. А ці такі дійсно кінчені.
2. Ще літом я повідомляв про візит Добкіна разом із проросійським політ-технологом Грановським (йому приписують ту провокаційну карту трьох сортів українців) на Турівську до Тимошенко, де вони засідали в режимі "малого штабу".
3. Все більше російських персонажів як путінських, так і опозиційних не приховують, що РФ робить ставку саме на Тимошенко.

P.S.: якщо хтось зуміє знайти та скачати той ефір, то можу допомогти в пошуку цієї знаменитої фрази Добкіна, щоб її виокремити, бо весь решта текст дивитися - людей знудити може, а такі откровення "нємножко по дєбільному" озвучені мають бути почуті всіма.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1869314.html.
Tags: вибори, коллективное х%№ло, прдоны, піар, свобода змі, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments