Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

#Щодо_кризи_в_Азовському_морі (222) - Була команда "Не дайте им уйти!"

Andrii Klymenko разом з Igor Kabanenko та 18 іншими особами
#Щодо_кризи_в_Азовському_морі (222) - Була команда "Не дайте им уйти!" - На карті позначено місце, де кораблі РФ відкрили вогонь по кораблям ВМСУ, що вийшли з Керченської протоки і поверталися до Одеси.

Координати 44°51'00.0"N 36°23'24.0"E - з опублікованого радіо. Фіолетова лінія - 12-мильна зона (тобто від узбережжя Криму до неї - це те, що РФ вважає "своїми територіальними водами", хоча насправді, і так вважає ООН та інші міжнародні організації, - це територіальні води України, що окуповані РФ разом з Кримським півостровом).
---
(Насправді - нейтральні води - порахував Сергій Дібров)


---
ВМСУ повідомляли, що це трапилося ПІСЛЯ виходу з 12-мильної зони. Рф, звичайно, каже і буде казати, що це було в їхніх "територіальних водах", бо для них це "підстава" для використання зброї. Але, звісно, це "підстава" для внутрішнього рф-застосування. Бо для міжнародних організацій це буде або застосування зброї в окупованих водах України або в міжнародних водах (до речі, Моніторингова група "Майдану закордонних справ", "Інституту Чорноморських стратегічних досліджень" та BlackSeaNews для ясності в цьому питанні просить тих, хто має морські карти, зробити цей нескладний для штурманів аналіз).

Звичайно, виникає питання: навіщо було застосовувати зброю по кораблях, що відмовились від намірів пройти Керченскою протокою і явно уходили, бо вже знаходилися в Чорному морі на зворотному курсі? - Відповідь зрозуміла і вона тільки одна. Була команда "Не дайте им уйти!"...Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1872702.html.
Tags: #Щодо_кризи_в_Азовському_морі, крим, подонки, провокація, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments