Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

що сталося в Криму навколо арештованих моряків України

Алі Татар-заде
а зараз розкажу, що сталося в Криму навколо арештованих моряків України.
Окупанти навмисно привезли їх до Керчі та Сімферополя. Вони гадали, що буде благосна картинка - стримані силовики Московії утримують народ від самосуду, рятують полонених від роз’ярьоного натовпу. Таку картинку нам і крутили по телерадіо. Але сталося точно до навпаки.
Сотні кримчан, начхавши на формальності (визнання тюрем - визнання влади) кинулись допомагати арештованим. І цього разу не тільки кримтатари. Українці і росіяни за походженням, які досі не охоплені національно-визвольною боротьбою на чолі з Меджлісом, проявили себе дуже помітно і активно - зруйнувавши вже починаючи побоювання, що “окрім татар” всіх все влаштовує.
Влада окупантів цього перелякалася і відвезла моряків в Московію.
Це був неприємний сюрприз для неї.
Звичайно, зараз Московія будує плани помсти. Усі, хто був причетний, можуть зазнати тиску і переслідувань. “Всєх взять на карандаш” - орьоть десь переляканий чинуша телефоном, а той кому він орьоть - оре на своїх підлеглих, і так по ланцюжку.
Перелякані вони, тому що самі знають - заварухи правлять не унилі пасивні маси, а підірвані небайдужі. Під час акцій багато людей знайомляться між собою, чого зазвичай уникають. Ці зв’язки послужать на майбутнє, якщо це майбутнє не забариться.
За моїми данними, 50 тисяч кримчан втекли в Україну, 50 тисяч - в інші країни світу (Ерефію я не рахую). Ще 3 тисячі відмовились від рос.громадянства, 14 тисяч не отримали аусвайси. 90% тих що залишились не відмовились від українського громадянства.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1875766.html.
Tags: крим, піар, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments