Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

#Щодо_кризи_в_Азовському_морі (239) - УВАГА! Вечірнє зведення по Азовському морю.

Andrii Klymenko разом з Igor Kabanenko та 18 іншими особами.
#Щодо_кризи_в_Азовському_морі (239) - УВАГА! Вечірнє зведення по Азовському морю. На 18:00 (київський час) 07 грудня 2018. Дещо несподіване... А ми з початку окупації Криму не любимо несподіванок.

Моніторингова група "Майдану закордонних справ", "Інституту Чорноморських стратегічних досліджень" та BlackSeaNews звертає увагу всіх, кого це стосується, на досить несподівані події в Керченській протоці

Отже, на 18:00 кч 07 грудня 2018. Рух суден по протоці є. В порту Мариуполь: 8 суден, на рейді 2, на підході - ще 2 (всього в порту 18 причалів). З 12-00 6 грудня пропущено в Мариуполь 5 суден, у тому числі компаній ЄС - 1 (одно).

З них 1 судно очікувало дозволу на прохід понад 12 днів, 1 судно - близько 9 днів, 1 судно - 4 дня, 1 судно - 2,5 дня, 1 судно - більше 1 дня.

В Керченській протоці очікує дозволу на прохід курсом Маріуполь - НЕМАЄ ЖОДНОГО, така ситуація спостерігається вперше з моменту моніторингу (півроку).

В порту Бердянск: 7 суден (в порту 9 причалів) і 1 (одно) на рейді. С 12-00 6 грудня 2018 в Бердянск пропустили 5 суден. Из них очікували дозволу: 1 судно - більше 9 днів, 1 судно - більше 8 днів, 1 судно - близько 3 днів, 1 судно - 36 годин, 1 судно - 24 години.

У Керченській протоці очікує дозвіл на прохід в Бердянськ - таких суден НЕМАЄ, подібне спостерігається вперше з початку моніторингу.

На виході з Азовського моря в Чорне очікують дозволу на вихід 6 суден, в тому числі 4 - належить компаніям ЄС або під прапором країни ЄС, 4 - з вантажами в порти ЄС. 1 судно чекає 4 дні, 2 судно - 1,5 дня, інші - менше доби.

Отже - однозначно була команда "нємєдлєнно пропустіть всю ету с....чь". Хотілося б вірити, що це подіяв міжнародний дипломатичний та медійний тиск. Не віримо... Нерозривні друзі щось готують. Коротше, Моніторингова група на посту і ви - відпочивайте але не розслабляйтесь :)

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1877878.html.
Tags: #Щодо_кризи_в_Азовському_морі, беспредел, крим, провокація, рассея, санкції, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments