Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Category:

Горе вам, котрим завжди було байдуже на закони

Igor Lutsenko
Читаю в новинах, що так звана «Українська» «православна церква» Московського «патріархату» ініціюватиме звернення до нашого Конституційного суду щодо закону, який зобов'язує її вказати в назві приналежність до Росії.

Який феноменальний підйом правосвідомості серед представників цієї організації ми спостерігаємо, просто небувале явище!

Дорогі «православні», де було ваше сумління – священиків і парафіян – коли УПЦ МП займалася системним порушенням законів України десятки років?
Просто на очах у всього українського суспільства ви демонстративно плювали на закон.

Пройдімося скверами і парками міста. Практично в кожному можна знайти «ізбушку» - невеликі, або середнього розміру храми УПЦ МП і господарські споруди, незаконно встановлені. Тільки от коло мене точки: парк біля мосту Патона (там, де пам’ятник засновникам Києва), з іншого боку Дніпра, теж біля мосту – на зеленій зоні, набережна Березняків. А ще парк Малишка, парк Юність.

Звісно, Десятинка. Там ви вбухали капітальну споруду, підкупивши свого часу усіх і вся – від керівницвта Національного музею історії і до усіх контролюючих органів. «Отєц» Гедеон, громадянин Росії, тоді глумливо пояснював «законність» своїх дій – because fuck you, that’s why – мовляв, ми, православні, тут споконвіку, тому маємо право будувати на археологічній пам’ятці без будь-яких дозволів.

У Лаврі, історико-культурному заповіднику, ви пошкодили і спотворили десятки пам’яток, про що ми вже багато років повідомляємо суспільству і компетентним органам. Ви знищили старовинні арки, котрі заважали їздити вантажівкам по Лаврі. Ви збудували кілька нових (!) будівель на території Лаври, що суворо заборонено принципами Комітету Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Ви і зараз, волаючи про незаконність дій щодо вас, будуєте ще одну нову споруду посеред стін Лаври.

Ви перетворили Лавру на свій бізнес. Там у вас готелі, ресторани, ринок куполів та іншого церковного знаряддя, майстерні та цехи з його виробництва. Ви – типові торговці, котрих пустили в Храм.

Горе вам, котрим завжди було байдуже на закони – ви, котрі їздять на найдорожчих машинах та вдовольняють свою плоть всіма можливими способами – були впевнені, що ваші гроші та вплив позбавлять вас будь-яких проблем з законом, які б кричущі беззаконня ви б не творили. І нинішня, земна відплата за ваші гріхи – лише тінь того, що присуджено вам.

PS Свого часу звернувся до Кабміну з проханням скасувати передачу в безоплатне користування УПЦ МП споруд Лаври. Чекаємо.


На фото (з фб Дмитра Тимчука) - незаконне будівництво у Лаврі в ці дні.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1884447.html.
Tags: бесовщина, беспредел, київ, прдоны, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments