Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

#Щодо_кризи_в_Азовському_морі (249) - Підсумки за грудень 2018

Andrii Klymenko
Моніторингова група "Майдану закордонних справ", "Інституту Чорноморських стратегічних досліджень" та редакції BlackSeaNews повідомляє:

Протягом грудня російські керівники блокади українських портів Азовського моря посилено робило вигляд, що ніяких штучних перешкод свободі судноплавства в Керченській протоці немає. Це збігалося в часі з розглядом відповідної резолюції Генеральної Асамблеї ООН, розглядом можливого "Азовського пакету" нових санкцій Радою ЄС, спільною заявою канцлера ФРН Меркель та президента Франції Макрона.

В результаті побоювання РФ отримати «Азовський пакет» санкцій щодо портів, суден і судновласників призвели до таких наслідків:
1) Середня тривалість штучної затримки суден на вході до Азовського моря зменшилася з 5 діб у листопаді до 3 діб у грудні 2018 (див слайд 2);
2) Середня тривалість затримки суден на виході з Азовського моря зменшилася з 5 діб у листопаді до 2-х діб у грудні (див. слайд 3);
3) Затримань суден під час руху посеред моря немає з 21.10.2018.
4) 28-31 грудня 2018 та в перші дні 2019 року спостерігається звичний за часом (як було до початку блокади) режим пропуску суден = від 0 до декількох годин (слайд 4, 5).

Це підтверджує наш давній висновок - санкції починають працювати ще до їх введення, на етапі обговорення 😜😎

Разом з тим, середня тривалість штучних затримок маріупольських та бердянських суден на вході та на виході з Азовського моря за грудень 2018 все ще вимірюється в днях, а не годинах, як до початку блокади.

Тому робити висновок, що РФ припинила блокаду Маріуполя та Бердянська не просто зарано, але й неприпустимо. Подібні періоди зменшення тривалості штучних утримань суден в Керченській протоці спостерігалися кожного місяця та завершувалися однаково - ще більшим зростанням (див. слайди 6,7).

Тому моніторинг буде продовжуватись у звичному цілодобовому режимі. До повної перемоги над ворогом ✌️
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1890230.html.
Tags: крим, подонки, рассея, санкції, україна, х%№ло
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment