Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Що з цього засвоїли третєрімскіє второстамбульскіє?

Алі Татар-заде
тепер ви бачите, що Московія ніколи не була новою Візантією чи, тим паче, третім Римом? Один загнаний в кут цареградський піп обіграв у шахи всю третьєриміскую та второвізантійскую дипломатію, коли було треба. Таємниця тут якраз у числительних. Московитам досі не прийшло в голову, що бути чи здаватись вторим та треттім кимось - це на всю вулицю горлати про свою вторинність та третинність.
Все що засвоїли жалюгідні плагіатори, їх навіть епігонами важко назвати - ах, во дворцах імпєратарав та васілєвсав чясто лгалі, травілі, рєзалі і душилі, вот в чом сила, брат, давай робити также. Дебіли!
Отрута, насилля і навіть брехня - то навіть не одна сторона медалі, а лише ребришко монети в політиці Візантиї. А де інтелектуальний центр?
Греки давили Ін-те-лек-том. Це була їхня зброя. і ще багато.
Крас-но-мов-ством. Ціла наука, викладали в кожній школі. Каліграфієй. Філософієй. Музикой. Мистецтвом. Обаянням. Архитектурою. Театром. Мовою, в них насправді дуже красива мова, схожа на морські хвилі та шелест кипарисів. Узагальню. Блін, культурою, культурою вони брали, дебіли.
Якщо траплявся зовсім угашений варвар, на якого нічого оце не діяло, то вдавалися до інтриг і підкупів, лесощів та хитрощів.
А коли вже і це не працювало, то тоді діставали отруту або ніж, і зовсім на крайняк - ішли війною.
Що з цього засвоїли третєрімскіє второстамбульскіє? От хоч що з цього?
До речі, самі византийці ніколи в ту корінну Московію навіть лице не звертали. На Київ, на Болгарію, на Єгипет, на весь світ звертали, а від болота та лісів воротили свої витончені носи. А потім звідти виходять якісь дресировані ведмеді в красних армяках і ревуть, що засвоїли візантійску дипломатію.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1891105.html.
Tags: бесовщина, дебилы, история, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments