Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Невигадана історія, розказана учасниками

Алі Татар-заде
разі ото зараз вибори! От колись було як. Невигадана історія, розказана мені учасниками, проте деякі деталі я міг наплутати, бо сам в цьому ні ногою.
Були вибори чи 2006 чи 2007 року. Регіонали тоді сильно борзєлі, в хід йшло усе, від підкупу до фізичного знищення. Один політик, нині покійний, протягував своїх кандидатів не від цієї сили.
І от в останій момент почалась якась судова фігня з протоколами та мокрими печатками. У нього був голова комісії, який терміново захворів і не з’являвся на дільницях. За день до “вибору” суд постановив, щоб вважати нечинним протоколи з його, відсутнього, підписом, і призначив якусь тьотю за головну. Це зробили регіонали. А той в сусідньому суді в той же день таємно провів інше рішення, що голову зняли незаконно, і вважати тільки з його підписом протоколи чинними.
Настав день “В”, його хлопці з першими ж швидко-швидко отриманими протоколами і до них мішками бюлетнів помчали в Сімферополь. Це був курортний берег, їх попередили про засідку, і вони поїхали околицями, місцевими тропами. А регіонали просекли маневра і почали погоню. І от десь на “засніженій льодяній рівнині” їх перекривають, з одного боку гаї, з іншого регіонали, і починають вимагати віддати все добро. Лунають пропозиції підкупу, погрози, потім сила. Починається драка. Кров на гірському снігу. Гаі раптом дають задню і кажуть що на мокруху не підписувались, уїжджають. Сили стають рівними. В руки йдуть монтировки, кожна сторона обіцяє що в багажу є зброя і право на її приміненіє теж. Потім регіоналам вдається прямо тут купити його хлопців. Вони пьють мирову, зализують рани, навіть подружилися. “А как ти мєня кулаком!” “А ти мене як в печінь!” Задоволені куплені хлопці їдуть назад пусті, а виконавші своє завдання регіонали неспішно їдуть в Сімферополь із здобиччю.
Приїжджають. А там їм кажуть, що те що вони привезли - нечинне, не такі протоколи. Ті кажуть - ну ладно, пофіг, ну скасують результати на ділянці. А ні, тим часом інші хлопці спокійно і по головній трасі відвезли правильні мішки із правильними протоколами. А в ізбіркомі думали що то свої, і все затвердили.
Десь так, в юридичних дрібницях можу помилятися.
Уявіть собі які в нас фільми пропадають. Кров на снігу, розборки офісом на офіс, афери, погоні.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1899733.html.
Tags: вибори, история, крим, прдоны, пригода, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments