Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Професійна українська морська атака в IMO в Лондоні

Andrii Klymenko
Професійна українська морська атака в IMO в Лондоні, отак треба робити... Атакувати по всіх напрямках.

"...українська делегація представила 18 січня ц.р. від імені України документ NCSR 6/22/3 щодо перешкод у здійсненні пошуково-рятувальних операцій у морських районах України, прилеглих до ТОТ АРК Крим та м. Севастополь.

Була звернута увага світової морської спільноти до низки порушень з боку РФ основоположних принципів та норм міжнародного морського права у сфері морського пошуку та рятування зокрема, та безпеки мореплавства – в цілому.

Як було наголошено, внаслідок таких протиправних дій російської сторони акваторія Чорного моря по суті перетворилась у «сіру зону» для міжнародного морського судноплавства.

У цьому контексті делегація України навела деталізовані приклади порушень РФ таких міжнародно-правових інструментів ІМО, як Конвенція з пошуку та рятування 1979 року, Конвенція з охорони людського життя на морі 1974 року, ряду резолюцій, тощо.
Українська сторона закликала всі країни та причетні міжнародні організації утриматись від будь-яких дій, які можуть інтерпретуватися як такі, що визнають односторонні нелегальні дії РФ у Чорному морі, та вжити колективних засобів для протидії агресії Росії у відповідності до загальновизнаних норм міжнародного права.

Крім того, 17 січня ц.р. українська делегація висловила протест Російській Федерації у зв’язку з неправомірним розширенням радіостанцією НАВТЕКС-Новоросійськ району обслуговування на акваторії Азовського моря та Керченської протоки. (Це система попереджень про небезпеку, військові навчання і тп - прим. АК)

На підставі наведеної аргументації делегація Україна довела, що оголошення навігаційної інформації з безпеки судноплавства мають поширюватися на морські акваторії Азовського моря та Керченської протоки виключно українською радіостанцією НАВТЕКС-Бердянськ...


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1901773.html.
Tags: крим, подонки, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments