Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Про чергову морську катастрофу в Чорному морі

Andrii Klymenko разом з Igor Kabanenko та 14 іншими особами
Про чергову морську катастрофу в Чорному морі (звертаємо увагу ЗМІ - у Моніторингової групи "Майдану закордонних справ", "Інституту Чорноморських стратегічних досліджень" та редакції BlackSeaNews завжди перевірена та ексклюзивна інформація)

1. Де? - це НЕ Керченська протока. Це досить далеко від неї. Це Чорне море, нейтральні води. 15 миль на південь, приблизно 28 км. Це широко відома в морському бізнесі нелегальна (неофіційна) але дуже велика рейдова перевалка за межами морських кордонів. Інколи моряки звуть її "Тортуга", в цьому районі на "дикій" перевалці навесні 2017 затонув турецький суховантаж "Герої арсенала".Read more...Collapse )
4. Обидва промишляли незаконним перевезенням газу (Lpg) з окупованої Керчі (див нашу табличку), останнім часом також з Темрюка. Возили його до Сирії та Лівану.


Read more...Collapse )

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1902010.html.
Tags: катастрофа, крим, подонки, рассея, санкції, турция, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
  • Error

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 1 comment