Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Злочинці зараз недоторканні, оскільки в 2016 році перейшли працювати в НАБУ

Volodymyr Boiko
5 років тому, о 4-й ранку 21 січня 2014 року, охоронцями кримінального авторитета «Чеби» (у миру – Олексій Чеботарьов, якого в ЗМІ називають комерційним партнером колишніх генпрокурорів Яреми та Шокіна, начальника УДО Гелетея й голови Миколаївської ОДА Савченка) з Жовтневої лікарні були викрадені активісти Майдану Юрій Вербицький та Igor Lutsenko. Того ж дня викрадачі викинули своїх жертв у лісі в різних місцях. Вербицький замерз, ставши першою жертвою серед учасників акції протесту (у нього були перебиті кістки ніг), а Луценкові вдалось виповзти до людей.

Особи викрадачів були встановлені ще в квітні 2014 року, окрім того, про підозру в цьому кримінальному провадженні було повідомлено колишньому генеральному продюсеру 112 каналу Віктору Зубрицькому який, начебто, отримував у МВС України інформацію про пересування Ігоря Луценка (відносно Ігоря здійснювались негласні слідчі дії з прослуховуванням його телефону та зовнішнім спостереженням, санкцію на які дав суддя Апеляційного суду м.Києва Глиняний) та передавав її «Чебі».

Зараз у Бориспільському міськрайонному суді судять одного з учасників викрадення – решта давно перебуває за кордоном. Але за 5 років, що сплинули, слідство так і не спромоглось встановити прізвища тих міліціонерів, які слідкували за Ігорем Луценком і передали його в руки бандитів. Втім, це не дивно – злочинці зараз недоторканні, оскільки в 2016 році співробітники Департаменту оперативної служби МВС України, що слідкували за активістами Майдану, майже в повному складі перейшли працювати в Національне антикорупційне бюро України.

До речі, розробник плану розгону Майдану Анатолій Новак, який у 2014 році був помічником начальника Антитерористичного центру при СБУ й відповідав за організацію спеціальних заходів, нині працює заступником директора НАБУ і є куратором Оперативно-технічного управління, в яке перейшли працювати колишні «нишпорки» з МВС України.

На фото – співробітники Оперативно-технічного управління НАБУ, які в 2013-2014 роках, працюючи в Департаменті оперативної служби МВС України, здійснювали незаконне стеження за активістами Майдану, зображаючи з себе учасників акцій протесту. Фотографії містились на флеш-носії з секретними матеріалами й були в серпні 2016 року загублені співробітником НАБУ в ресторані «Солом’янська броварня».Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1902544.html.
Tags: бойко, история, майдан, менты, подонки, рассея, україна, янукович
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments