Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Чому влада фальсифікує економічні показники?

Володимир Лановий
Читаю звіти статистичного відомства України і знаходжу в них далекі від реальних процесів показники. Нам, без будь яких сумлінь, повідомляють, що ніякого особливого зростання споживчих цін у листопаді-грудні не було: за ці 2 місяці інфляція цін ніби то склала 2.4 %. А ціни і тарифи на електроенергію, опалення і гарячу воду – залишилися на нульовому рівні (хоча відомо, що вартість цих видів послуг зросла на 20-25 %). Також вони нам «ліплять» туфту, коли показують, що вартість послуг з утримання будинків залишилася майже без змін. Вони не знають, що у Києві та інших містах вартість цих послуг чиновники підняли на 90 %! І це не все. Виявляється, що у 2018 році ціни на основні продукти харчування (м`со, молоко, овочі і фрукти), які на наших очах зросли на 30-40 %, за даними статистиків, падали з лютого до грудня!
Це як розуміти? Що, статистичний орган не знімає об`єктивної інформації, а слухає Порошенка і Гройсмана? Навіщо така дезінформація? – Лише для того, щоб дурити народ перед виборами? Тепер вони несуть ахінею, що втримали загальний індекс зростання цін за 2018 рік у межах 10 %, в той час як правдивий показник інфляції цін у майже 2-2,5 рази вищий. А це дає можливості владі демонструвати «досягнення» і не виконувати конкретні соціально-правові зобов`язання перед суспільством:
1) Завищити темп росту ВВП країни, який заявляється публічно, бо чим нижче загальне зростання цін, тим вищим є розрахунковий індекс фізичного росту ВВП. Вже почули від Порошенка, що цей показник зріс за рік на 3-4 %, хоча офіційний розрахунок робиться у середині лютого. Схоже, що сьогоднішній Президент дав цим самим команду державній статслужбі.
2) Не індексувати (пропорційно піднімати) пенсії та інші соціальні виплати, які за законом збільшуються при перевищенні десятипроцентного рубежу (ця влада 4 роки ігнорує норми цього закону).
3) Завуалювати правду про видатки державного бюджету: виявляється, що останній наповнюється значно дешевшими гривнями, а отже фінансові, зарплатні, соціальні та інвестиційні виплати зі скарбниці стають реально меншими, а значить усі отримувачі ошукані і потребують більших асигнувань;
4) Дозволяти гройсманам заявляти, що середня пенсія і зарплата зросли за рік на 30-35%.
Навіщо потрібен такий статистичний прислужницький орган? Щоб заліпити нам очі і ми не бачили, в якому болоті живемо? Чи влада хоче нагодувати нас не повноцінною їжею, а фальшивими відсотками? Треба міняти систему статистики, вивільнити державний орган з-під уряду і обов`язково започаткувати недержавне статистичне бюро. А сьогоднішнім шахраям-чиновникам відповідаємо: фальшивими відсотками годуйтеся самі, а неправда не допоможе вам втриматися при владі.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1903301.html.
Tags: вибори, гройсман, жкг, подонки, порошенко, прдоны, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments