Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Як Петра Порошенка заманили у "Нормандську пастку"

Rostyslav Demchuk ... Друже Олексію, в принципі ми й так знаємо майже все. Я розповім про мою частину роботи і спостережень. 17 квітня 2014 року в Женеві відбулись чотиристоронні переговори щодо врегулювання збройного конфлікту між Росією та Україною за участі вищих дипломатичних представників України, ЄС, США та Росії. Делегації очолювали міністр закордонних справ України Андрій Дещиця, держсекретар США Джон Керрі, високий представник ЄС Кетрін Ештон та міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров. Лавров спізнювався.Bін у той день знаходився з візитом до B`єтнаму. Лавров почав повчати Андрія Дещицю, що і як треба робити на Донбасі. Однак Андрій Дещиця чіткозазначив, що це внутрішні справи України. Сергій Лавров зрозумів, що за Женевського формату агресивні плани Росії будуть ускладнені. Лавров повернувся у Москву. Андрія Дещицю було замінено на Павла Клімкіна, а Женевський формат був замінений на Нормандський. Як Петра Порошенка заманили у цю "Нормандську пастку" - розписано похвилинно. Це окрема тема. Порошенка "вели".
---
Порошенка було запрошено до Франції на Нормандські урочистоті ще до його інагурації. Усі сприйняли це, як жест визнання і підтримки Порошенка світом. Там Ангела Меркель і змусила Порошенка потиснути руку Путіну. Bідтак був започаткований "Нормандський формат". Мало-хто зрозумів тоді, що то була пастка для Порошенка і України.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1905503.html.
Tags: германия, европа, история, крим, подонки, порошенко, рассея, сша, фирташ, х%№ло
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments