Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Встановлено зв'язок між окупацією Криму, Донбасу та діями РФ у Венесуелі

Andrii Klymenko разом з Юрієм Бутусовим та 19 іншими особами.
До уваги ЗМІ!! Встановлено зв'язок між окупацією Криму, Донбасу та діями РФ у Венесуелі..

Моніторингова група «Майдану закордонних справ», «Інституту чорноморських стратегічних досліджень» та BSNews повідомляє, що літак російської авіакомпанії Nordwind Airlines з місцем базуванням у Москві, бортовий номер VP-BJG, задіяний у втручанні РФ в події у Венесуелі (не виключено, що саме ним перевозилися до Каракасу бійці сумнозвісної приватної охоронної компанії Вагнера)

28 січня 2019 року о 14:00 за місцевим часом (мч) повітряне судно Boeing 777-2Q8(ER) з бортовим номером VP-BJG авіакомпанії Nordwind Airlines вилетіло з Міжнародного аеропорту «Внуково» (VKO, Москва) до Міжнародного аеропорту Каракасу (CSS). Прибуття до столиці Венесуели було заплановане на 28 січня 2019 року о 20:10 за мч. Салон літака може вмістити до 550 пасажирів.

Цей борт VP-BJG російської авіакомпанії Nordwind Airlines у вересні 2018 року здійснював пасажирські авіаперевезення до аеропорту Сімферополя в окупованій АР Крим і внесений до нашого «чорного списку» суден, що незаконно здійснюють польоти до окупованого Росією півострова.

3 грудня 2018 року цей же літак здійснив рейс із Москви до Каракасу й у зворотному напрямку.

Повітряне судно Boeing 777-2Q8(ER) з бортовим номером VP-BJG російської авіакомпанії Nordwind Airlines здійснювало також авіаперевезення до аеропортів Туреччини та Італії.

Ще раз наголошуємо на доцільності запровадження міжнародних санкцій у сфері цивільної авіації щодо російських авіакомпаній та літаків, задіяних у незаконних авіаперевезеннях до та з окупованої АР Крим - треба вводити "стоп-лист" на обслуговування "кримських" бортів в аеропортах цивілізованого світу!

===
Професійний коментар керівника "Майдану ЗС" Богдана Яременка: Поява літака, який використовується росіянами для незаконних операцій (польоти в Крим, здійснення і підтримка окупації) в одній частині світу, в іншій частині планети свідчить, що війна Росії - тотальна. Усі складові взаємопов'язані. Цей невеликий факт є, тим не менше, красномовною ілюстрацією того, що ігнорування агресії чи війни в одному місці, нездатність зупинити її, ефективно стримувати і реагувати викликатиме агресію і складнощі в іншому місці. Україна має скористатися цією нагодою, щоб максимально поширити інформацію про зв"язок між окупацією Криму і підривними антидемократичними спецопреаціями Росії в Венесуелі. Це тема для консультацій і з американцями, і з європейцями, які затято ігнорують тему розширення санкцій проти РФ. https://www.facebook.com/bohdan.yaremenko/posts/2244745425589567
===
Публікація в BlackSeaNews - тут https://www.blackseanews.net/read/148099


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1906557.html.
Tags: европа, крим, подонки, рассея, санкції, сша, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments