Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Продовжуємо будувати рашу в Україні. "Верной дорогой идете, товарищи"

Igor Lutsenko з Serhii Sternenko та Сергієм Стерненком.
Це – дійсно крута подія.

Пояснюю, чому.

Вперше, ВПЕРШЕ за 5 років. З 2014 року вперше київська поліція склала протокол за недотримання встановленого порядку проведення мітингів та мирних зібрань.

Протокол було складено не на кого-небудь, а на Стергія Стерненка – блогера з Одеси, на котрого тричі відбувалися напади, і котрі, за його словами, зовсім не розслідують правоохоронці. Попри те, що одного із нападників сам Стерненко навіть затримував на місці злочину, йому навіть не оголошено підозру.Характерно, що з 2014-го року в столиці пост-революційної країни відбулися сотні, якщо не тисячі різного роду акцій. Котрі проходили мирно і не дуже, котрі були з порушенням закону і без, з перекриттям вулиць і з установленням малих архітектурних форм.

Але лише перед форумом, де висувався кандидатом у президенти чинний глава держави, там поліція раптом згадала ніби уже забуту норму Кодексу про адміністративні правопорушення. Поліція знайшла, як пристібатися до тих, хто мирно, не порушуючи громадського порядку, тримали транспарант «Вибачте, так хто все-таки замовив Гандзюк?».Нагадаю, херсонська активістка та політик Катерина Гандзюк померла після замовного нападу на неї із застосуванням сірчаної кислоти.

«Я хочу звернутися до правоохоронців, щоб було зроблено все можливе для того, щоб були знайдені вбивці, щоб вбивці були покарані, опинилися на лаві підсудних. І ми всі повинні об'єднати зусилля для того, щоб це сталося, спільно допомогти правоохоронним органам, поліції, щоб зло було покаране» - заявляв президент кілька місяців тому.

Погодьтесь, символізм сьогоднішньої події вражає.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1907182.html.
Tags: вибори, київ, коллективное х%№ло, майдан, менты, порошенко, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments