Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Ця війна надовго. Нам не звикати

Igor Lutsenko
Печерський райсуд Києва 30 січня зняв арешт з 20 земельних ділянок, трьох будинків, квартири і двох машиномісць, який був накладений в рамках розслідування справи про відмивання коштів колишнім міністром внутрішніх справ Віталієм Захарченком.

Захарченко - один із імовірних співорганізаторів викрадення нас з покійним Вербицьким та вбивства останнього.

У Захарченка у цій справі було ще два подільники - кримінальний автортет Олексій Чеботарьов та близький до екс-міністра бізнесмен Віктор Зубрицький, котрий заснував 112 канал.

Доведено слідством, що у години перед та під час викрадення Чеботарьов кілька разів відвідував офіс на Богомольця, де сидів міністр. Більшість знайомих з нюансами роботи тодішнього МВС фахівців вважають, що, найімовірніше, вказівку надати тітушкам супересекретну інформацію щодо прослуховування мого телефону міг дати або міністр, або хтось із його заступників.

Зубрицького, то, наскільки мені відомо, представники ГПУ його шантажували моєю справою, успішно змусивши продати належний його сім’ї 112 телеканал Медведчуку.

Що стосується Чеботарьова, то він до сих пір зберіг вплив на «Укрспирт», а також на ряд інших своїх бізнесів, зокрема, на чернігівський футбольний клуб.

Збільшується ймовірність того, що фактично єдиного, за версією слідства, спів-організатора вбивства Вербицького – Олександра Волкова – випустять з-під арешту. А далі вони будуть мститися мені та тим кільком сумлінним прокурорам, котрі намагалися притягнути винних до відповідальності.

Тому прошу готуватися до нової фази протистояння.

Ця війна надовго. Нам не звикати.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1909784.html.
Tags: история, майдан, менты, подонки, порошенко, прдоны, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment