Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Запам’ятайте цей візерунок - прообраз майбутніх перемовин

Алі Татар-заде
цікавий вийшов діалог укр. ліберала Портнікова та мос.ліберала Шлосберга. Нема сенсу переказувати тези, вони достатньо відомі (йшлося про Крим, Донбас, війну). Але от як будувався діалог. Шлосберг весь час буквально заклика Портнікова: ну визнайте ж і себе хоч в чомусь винними, тоді і ми визнаємо себе в чомусь винними. Ну не можна ж так, ну не буває ж так, ну бути ж так не може, щоб одна сторона була у всьому винувата, а друга ні в чому не винувата. А Портніков так само вперто йому пояснював, що да, Лєв, так буває, от ніде ніколи не буває, але в вашому випадку - не просто буває, а саме так і є. Це мій конспект, насправді жодної такої фрази не було виречено, я просто описав хід дискусії: - А от ви теж... - Ні, дивіться, це не так. - От, бля. Ушол. Ну ладно. А от признай що ви теж ... - Та ні, це знов не так. - Та шо ж такоє. А от так і так. -- і так по колу. Запам’ятайте цей візерунок - прообраз майбутніх перемовин, з найліберальнішою часткою, йтиме саме таким шляхом. Тобто, глухим. Якщо якийсь наш дятел вздумає “признати” якусь бздуру, то ті радо скажуть, - ну нарешті! А тепер давайте обговоримо статус кво. Я навмисно наводжу Шлосберга - це не гірший, а один з найкращих московитів. І тим не менше, московитів.
====
тема відставки Аласанія так важлива для Росії, що цьому присвятили аж окремі передачи на московській студії “Радіо Свобода”. За участю самого фігуранта. Московські правозахисники і ліберали, які вже давно встановили громадський контроль над своїми московськими медіа, тепер озаботились жахливою ситуацією зі свободой слова в Україні: “напередодні виборів перша кнопка може опинитись в руках влади”. Нарешті є чим зайнятись, коли в своїй країні вже все ... подолано.
---
от ви смієтесь подумки, але ж в раші давно було "ОРТ", яке показувало обществєность типу Дорєнко, Андрєєвой, Кіріла Клєймьонава, і тільки не так давно - при путлері - поступово почало "ребрендінг", спочатку звалося орт/пєрвий канал, потім просто пєрвий канал і що саме смішне, весь цей час виконувало однакову функцію - аж таку, що ОРТ заборонили показувати у себе низка країн, починаючи ще з далекого Тукменистану.
====
— «До томаса у нас Наукраінє всє жилі мірна. Какая разніца кто ти - кіівскій патріархат, масковскій патріархат, атеїст, будіст, єврей - главнає што всє вєрілі в бога» (окупанти цитують якогось доведьоного до отчаянія експерта)
===
прямий етер по-окупантські. Якось клацаю канали, на Росія-1 в прямому етері Салавьйов, поруч рамочка “прямой ефир”, “лайв”. Клацаю далі - інший канал, Росія-Планєта, там теж в прямому етері Салавьйов, та же рамочка, всі докази трансляції. Але щось не те. Переставив канали поруч, клац туди - клац назад. Ба, а це дві різні передачи, на різні теми. Посміявся. Потім вмикнув радіо, а там теж Салавйов і теж в прямом етері - рамочькі звісно нема, але ж люди дзвонять в студію, дадзвонюються. Чюдєса


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1910802.html.
Tags: коллективное х%№ло, крим, рассея, свобода змі, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments