Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Персональний коментар по заяві однофамільця

Igor Lutsenko
Вчора Юрій Віталійович Луценко заявив на профільному комітеті ВР, що наша Тимчасова слідча комісія (ТСК) не допомагає слідству.

Отож, дам персональний коментар по заяві однофамільця.

Річ у тім, що функція ТСК щодо вбивства Катерини Гандзюк та замахів на інших активістів – це зовсім не паралельне розслідування цих злочинів, а парламентський контроль діяльності Юрія Віталійовича та інших правоохоронців.
Метою Тимчасової слідчої комісії є перевірка відомостей та з’ясування стану розслідування щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів.
І комісія виявила, що стан розслідування поганий. Вказала на численні факти порушень, за які відповідають підлеглі Луценка, а також підопічні Авакову поліцейські та керовані Грицаком сушники.
Отож, тут «знає кішка, чиє сало з’їла» - Луценко розуміє, що він відповідальний за весь той безлад з НЕ-розслідуванням нападів на активістів, і намагається на випередження дискредитувати тих, хто має формує оцінку таким діям його відомства. Кращий метод захисту, як відомо – напад.
Нападаючи на ТСК, Луценко піддає сумніву авторитет в першу чергу своїх колег по правлячій коаліції – адже саме вони складають більшість у ТСК, і, відповідно, мають визначальний вплив та роботу комісії.
Що стосується персональної ролі самого Юрія Луценка, то потерпілі у справі Катерини Гандзюк подали на нього в суд, звинувачуючи у розголошенні матеріалів слідства. Я розділяю їх позицію і також вважаю, що Юрій Віталійович особисто своїми заявами шкодить розслідуванню.
Я вже не кажу про те, що коїться у самих розслідуваннях. До сих пір нам нічого не відомо про покарання тих, хто у справі Гандзюк призначили цапом-відбувайлом невинну особу. Не допитаний (станом на той момент, коли з ним спілкувалася ТСК) голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв, якого потерпілі та активісти прямо називають причетним до замовлення вбивства. Словом, читайте звіт – там канцелярською неоковирною мовою написано достатньо речей, щоб очільники силових відомств пішли у відставку.

Звіт має бути сьогодні.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1912008.html.
Tags: майдан, менты, порошенко, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments