Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

#Щодо_кризи_в_Азовському_морі (255)

Andrii Klymenko
#Щодо_кризи_в_Азовському_морі (255) - більшість ЗМІ вже тільки про політику, а ми знову про Азовську рибу та службову недбалість, що може на фоні виборів легко перетворитися в диверсію, провокацію та навіть casus belli...

Моніторингова група «Майдану закордонних справ», «Інституту Чорноморських стратегічних досліджень» та редакції BlackSeaNews повідомляє про таке неподобство:

Як ви пам'ятаєте, наприкінці жовтня в мальовничому куточку в передмісті Києва нардепи - голова Меджлісу Рефат Чубаров та Сергій Висоцький та керівництво Представництва Президента України в АР Крим (Ізет Гданов, Борис Бабин) зірвали зрадницьке підписання Держрибагентством України та РФ чергового протоколу по розділу квот на вилов риби в Азовському морі згідно з ганебною під час війни угодою 1993 року, що діяла та годувала чиновників обох країн.

Після цього ніхто з наших урядовців не поворухнув нічим. Угода є (а її не повинно бути), протоколу немає, кордону немає (а він повинен бути). З 1 січня 2019 (за відсутності жодних рішень) вилов риби в Азовському морі не регулюється нічим. При цьому на тлі чисельної військово-морської переваги РФ на Азові українські рибалки далеко в море виходити не ризикують.

Звісно, в них є багато радників (хто вони - хай розбирається, наприклад, контррозвідка), і ці радники їм допомогли ось так (цитую):
***
"06 лютого 2019 р.
Міністерство аграрної політики та продовольства України, 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24.
Голові Держрибагентства України Бєлову Я.С., м. Київ, вуя. Січових Стрільців, 45-а

ТЕРМІНОВО
До вас звертаються керівники рибодобувних підприємств на Азовському морі та найбільші громадські об'єднання, чия діяльність пов'язані зі здійсненням рибальства на Азові.

Повідомляємо про соціальну напругу, яка наразі має місце у Запорізькій, Херсонський, Донецькій областях через неможливість здійснення законного рибальства навіть у 5-кілометровій прибережній зоні!

Не підписання у минулому році протоколу XXX Сесії Українсько-Російської комісії з питань рибальства в Азовському морі, законодавча неврегульованість питання здійснення промислу при розірваних домовленостях з РФ призвели до спричинення рибодобувним компаніям значних збитків, масового безробіття, несплаті до держбюджету мільйонних податків і відсутність на вітчизняному ринку традиційної для цього часу азовської риби - у той час, коли російські рибалки безперешкодно добувають в Азовському морі спільний водний біоресурс!

Через бездіяльність органів державної влади у врегулюванні цього питання інформуємо: у разі невжиття вами дієвих заходів, спрямованих на надання законних підстав азовським рибалкам здійснювати промисел, у строк до 11 лютого 2019 р., громадськістю заплановано проведення масових акцій протесту у Києві, у т.ч. біля будинку Держрибагентства, у Бердянську, Маріуполі, Генічеську - із залученням засобів масової інформації, а також вихід усього риболовецького флоту в море.

Також інформуємо, що багатьма рибодобувними компаніями вже підготовлено позови до органів держвлади про відшкодування завданих збитків та стягнення упущеної вигоди!"
45 підписів від фірм та асоціацій рибалок.
* * *
Якщо б тут не було абзацу №3 (про непідписання протоколу з агресором як головну причину) та рядка про загрозу "виходу усього риболовецького флоту в море" (какая прєлєсть - впізнаєте руку: і затопити флот перед входом до бухти)))), ми б самі підписали цього листа. Бо службова недбалість аграрно-рибних чиновників очевидна.

"Українські" рибні чиновники просто вичікують, інтригують та сподіваються, що протокол з РФ буде підписаний, наприклад, у "третій країні"... І знову їм всім буде або просто добре або дуже добре. Цікаво: а ти, хто їх контролює у такому чутливому питанні є?

Що потрібно було робити? - ми про це багато разів казали.

Нам потрібні територіальні води, морський кордон України в Азовському морі. І потрібен наказ кораблям Морської охорони захищати рибний промисел у наших водах, а не гнобити рибалок різними "органами", як це було десятиріччями. Звісно, що тоді не потрібно буде прикривати браконьєрство виловом для наукових цілей. І в цілому вивести цю галузь з корупційної темряви. Да, а рибалки мають вмикати передавачі АІС, бо вони цього принципово не хочуть робити.

Справка. Не знаю як там до "мільйонних податків". Хай подивляться ті, хто має цифри. А ось щодо "масового безробіття", реальність виглядає так:
1) У грудні 2018 на промислі було 30 суден типу СЧС (середній чорноморський сейнер) і ПТР (приймально-транспортний рефрижератор), доведеться політикам вчити нові слова 🙂. Коротше, це приблизно такі як горезвісний "Норд" і трохи більше. Екіпаж 7-10 чоловік.
30 суден х 10 (і то це навіть багато) = 300 осіб плавсклад.
2) маломірних суден на промислі в пік промислу жовтень 2018 було 80-100 ... це в середньому 3 людини.
3) Усього рибалок по максимуму буде 300 чоловік на відносно великих суднах та 400 чоловік на маленьких.
4) Ну й в переробці на все про все, скажімо, 500, і то багато
5) Разом максимум 1500 осіб...
6) Плюс сім'ї в середньому множимо на 2-3 = 4000
Цілих 4000 і це з головою.

Цю статистику адресую місцевій владі, бо в них там зараз ЄС вирішує програму грантів, в тому числі невеликих, на підтримку малого та середнього бізнесу


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1912102.html.
Tags: #Щодо_кризи_в_Азовському_морі, дебилы, коллективное х%№ло, крим, подонки, порошенко, прдоны, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments