Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Ситуація в Дніпрі – лише перший сигнал

Віктор Трепак
Вчора ЗМІ повідомили те, що керівництво ГУНП Дніпропетровської області пішло у незаплановану відпустку – після того, як отримало вказівку від міністра внутрішніх справ А.Авакова провести перевірку масштабної схеми підкупу виборців у Дніпрі. Це – дуже тривожний сигнал: для очільника МВС, і для суспільства.
Якщо керівники територіальних підрозділів «тихо саботують» накази міністра, то це означає, що централізоване управління силовим відомством починає давати збій. Це означає, що такі керівники місцевих органів Нацполіції, які під час виборчої кампанії фактично виходять з підпорядкування свого міністра, відповідним чином вмотивовані і переходять під інше «крило» – президентське.
А це значить, що публічна обіцянка А.Авакова забезпечити силами МВС проведення чесних виборів – під реальною загрозою (навіть якщо міністр дуже цього хотітиме). Адже виконати цю обіцянку (а точніше – передбачене законом завдання) він зможе лише за умови, якщо вся система МВС (передусім – Нацполіції) діятиме злагоджено і під єдиним керівництвом.
Ситуація в Дніпрі – лише перший сигнал. Президентська команда давно працює на тим, щоб посилити свій вплив у прямо непідконтрольній їй системі МВС і нейтралізувати ризики для себе з боку міністра А.Авакова. Банкова розуміє, що чесно вибори вона виграти не може. А для того, щоб досягти перемоги, їй потрібно убезпечити розроблені і вже запущені по всій Україні схеми. Мені вже доводилося писати про те, що масштабна фальсифікація виборів в рамках держави неможлива без участі поліції – щонайменше, без її «сприятливого споглядання». Тому нейтралізація МВС буде продовжуватися різними способами, у т.ч. переманюванням на бік Банкової керівників місцевих органів поліції. А ще – «прикручуванням» поліцейських за допомогою прокуратури і ДБР (як це вже проявилось після нещодавніх подій у Києві біля Подільского райуправління поліції).
Тому А.Авакову невідкладно потрібно «зміцнити» керівництво тими регіональними управліннями, де можливий не лише «тихий саботаж» його вказівок, але й відвертий перехід на бік реалізаторів схем по корегуванню результатів виборів.
У першу чергу міністру потрібно звернути увагу на керівництво поліцією в Одесі, яке перебуває під повним впливом Труханова. А те, що останній буде «робити результат» для влади – давно вже ні для кого не є секретом. Взагалі за багатьма показниками ситуація в Одесі може виявитися однією з найкритичніших в плані забезпечення проведення чесних виборів.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1916340.html.
Tags: аваков, беспредел, вибори, днепропетровск, одесса, порошенко, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments