Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Не хочете придбати паром з Керченської переправи?

Andrii Klymenko разом з Bohdan Yaremenko та 9 іншими особами.
Не хочете придбати пором з Керченської переправи (з чорного списку? Мабуть буде зовсім дешево :) І куча проблем безкоштовно - як бонус 🤣

Моніторингова група «Майдану закордонних справ», «Інституту Чорноморських стратегічних досліджень» та редакції BlackSeaNews повідомляє, що почалась розпродажа поромів, які РФ була вимушена негайно придбати внаслідок материкової блокади Криму в 2015. Тоді їх придбали цілих 15 (8 в Греції, 2 в Італії та 5 в Туреччині).

11.02.2019 один з них пройшов з буксирами Босфор та став на якірну стоянку в Мармуровому морі - район Yenikapı. Це Колишній GLIKOFILOYSA II, тепер MAJOR CHAPICHEV, New Flag: Russia. Old Flag: Greece (Until 06/2015). Old owner: Agios Nikolaos Salamina Shipping - Salamis Island, Greece. Новый владелец – ОАО «Совфрахт», Россия.
Вместимость – 500 пассажиров, 160 легковых или 18 грузовых а/м. Количество кругорейсов в сутки – 12.
27.05.15 - прибытие в Керчь, 10.06.15 - приступил к работе на паромной линии Порт Кавказ — Керченский торговый порт.
Схоже, що його кримська історія вже потерта, бо АІS пише стару назву GLIKOFILOYSA II. Але ж наші бази даних не горять 😎😉Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1916454.html.
Tags: коллективное х%№ло, крим, подонки, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments