Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

На все монарша воля

Volodymyr Boiko
На День закоханих українські прикордонники не впустили в Україну єпископа Київської єпархії УПЦ Гедеона (у миру – Юрій Харон), вилучили в нього український паспорт і відправили назад до США. Як виявилось, доки Його Превелебність перебував за океаном, президент Порошенко припинив українське громадянство Харона на тій підставі, що той не вийшов з громадянства Сполучених Штатів попри письмове зобов'язання, яке подав, отримуючи український паспорт.

Виникає запитання – а що заважає вчинити точно так з Уляною Супрун?
===

Igor Lutsenko з Олексієм Шемотюком та Олександром Горбанем.
Рубрика "Нехай щастить!"

Сьогодні вночі ми добилися депортації в США громадянина РФ Юрія Харона, позивний «отєц Гедеон», він ієрарх РПЦ, котра тут іменує себе УПЦ МП.

Скан російського паспорту Харона – додається.

Відомий тим, що більш ніж 10 років тому збудував абсолютно нелегальну споруду на території національного музею історії Києва, котру став іменувати «монастир», зібрав коло себе впливових регіоналів (зокрема, біглого нині Арбузова) та агресивну вату (деякі пішли потім воювати за ЛДНР).

Проповідував ідеї русского міра, пропагандував Росію, нівелював Україну.

До речі, оскаржував рішення парламенту щодо звернення про Томос. І в США його вчора назад відправили, - так він туди літав скаржитися на нібито репресії проти православних в Україні.

Фантастична історія, чи не так? У воюючій країні пропагандист агресора вільно захоплює земельні ділянки в історичній частині, веде на них пропаганду на користь агресора, виховує сепаратистів.

Але ми таки добилися правди. Дякую міграційній службі та СБУ – після тривалих і наполегливих прохань врешті сталося те, що мало статися давно.

Україна скористалася своїм суверенним правом не пускати на свою територію іноземних шахраїв та агітаторів.

Нагадую, що на цьому боротьба з Хароном та його чорними ділами не зупиняється. Ми діємо винятково правовими методами, і у четвер, 21 лютого, запрошуємо усіх в адмінсуд Києва, щоб скасувати право власності на МАФ, котрий «отец Гедеон» легендував як монастир.

Ще раз дякую активістам, зокрема, козакам Олесію Шемотюку та Олександру Горбаню, за їх архітектурно-мистецькі зусилля)

Слава Україні!


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1917243.html.
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment