Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Справа Олійника - маркер майбутнього України

Volodymyr Boiko
Три роки тому я писав, що на прикладі «справи Олійника» – поліцейського, який у 2014 році відправляв за ґрати активістів «Автомайдану», а в 2016 році вбив ні в чому не винуватого неповнолітнього хлопця – можна буде чітко побачити, куди прямує Україна. Цитую свій допис від 19 лютого 2016 року:

«Слідчі прокуратури Києва, які розслідують вбивство поліцаями неповнолітнього Михайла Медведєва, по-суті, вирішують, яким шляхом Україна піде найближчим часом. Якщо вбивці в погонах, а також їхні керівники, будуть покарані, то решта поліцаїв замислиться. І це дасть надію, що в Україні з’явиться правоохоронний орган, співробітники якого керуватимуться Конституцією та законами цієї держави, а не вказівками злодійкуватого міністра. Якщо ж Олійник вийде на волю, то це для поліцаїв означатиме, що вони й надалі можуть безкарно виконувати будь-які незаконні розпорядження Авакова – він їх все однаково врятує від тюрми точно так, як він не допустив покарання «беркутівця» Садовника чи вбивць Сашка Білого. І тоді Україна потоне в беззаконні».

Вже бачимо: професійні громадські активісти на чолі з братами Найємами, Бутусовим і синком вічно непрохідного полковника Гриценком домоглись звільнення вбивці, Олійник давно на волі, а Україна прямує в прірву.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1920943.html.
Tags: аваков, бойко, история, менты, порошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments