Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

нове покоління так і не написало своєї історії

Алі Татар-заде
погодіть, нам ще аукнеться так звана когнитивна відстань між поколіннями. Я дитинством застав совітчину, багато хто прожив там юність, а те й кращі роки. Ми радувались, коли бачили у дев’яності і особливо в нульові жіночок з колясками - казали “От, народжується покоління, яке не знало совка”. Воно-то не знало! Але що воно бачило, як тільки очі розліплялися? Воно бачило повсюди релікти совка. Воно бачило леніних-щорсів, як перші народжені християнами руси - пеньки перунів-хорсів. Воно чуло постійний фоновий гомін: “от при совітах було ковбаса, от при совітах було сирок дружба”. Ми і ви (різні покоління) не приберали бовванів, бо боялися оскорбити стариків, “от хай вони коли вмруть, дай їм пан біг здоров’я, тоді вже потихеньку візьмемось”, але старики не вмирають - одні помруть, на їхнє місце стають новітні. І так вічно до окупації. Восьмі марта, свята чоловіків, майські картопляні десанти, новорічний піст під келихи з курантами. Совітське прошле - леніних-щорсів - згадували мало, бо всі накушались з дитинства. Особисто я накушався на горщику в дитсадочку. Але ніхто не подумав про нове покоління. Воно того не бачило. Воно бачить усюди руїни Атлянтиди, а самої Атлянтиди не бачить. Воно чує і ловить жадібним до таємниць вухом те невнятне бурмотіння, яке можна почути спросонку в будь-якій електричці: “От при союзі було дискотеки”. “От при союзі літали в космос”. І воно ще піднесе нам ці сюрпризи, чекати недовго.
Лячно?
А все тому, що нове покоління так і не написало своєї історії, воно досі пише просовітське, антисовістьке і постсовітське.
Володимир з Путятою і Добринею, може, до старості кряхтєлі й споминали, як ранше дівки були краще і давали чаще. Але їм вистачило ума скинут ідолів в перші ж місяці монотеїчної революції. От було б здорово, якби вони цього не зробили - почекайте, поки помре останій Свенельд! І не писали літописів - поки живі Фарлаф, Руслан, Ратмір с Рагдаєм. А ви знаєте, що торсу хорса позував сам Аскольд? А ви знаєте, що всі хозарські вчені вважають пам’ятник Мокоші пам’яткою цівілізації? Не треба запріщати язичницьке - просто створіть якісний християнський продукт і перемагайте у вільній конкуренції. У билінах завжди догоджайте обом сторонам - так в стандартах Беовульфа. От ви огульно ругаєте все язицьке, а ви знаєте що в нашому лісі був самий високий відсоток людей із волхвівськой освітой?


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1921580.html.
Tags: бесовщина, история, крим, левые, майдан, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments