Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Кияни мають знати своїх "героїв"

Речовий доказ ФБ
Рік тому два депутати Київради – Олексій Новіков та Костянтин Яловий протягнули рішення, яке ускладнює процес створення зелених зон на території міста.
Згідно із даним рішенням (https://goo.gl/guFh42)для створення будь-якого скверу чи парку потрібна згода на це балансоутримувача земельної ділянки.
Не власника і навіть не орендаря земмельної ділянки.

Це незаконне рішення було потрібне недобросовісним депутатам для того, щоб у випадку появи ініціатив про створення нових зелених зон в Києві, їх можна було без труднощів заблокувати.

Цим і користуються зараз Новіков, який працює на інтереси одіозного Олеся Довгого, створюючи перепони нашій ініціативі щодо створення скверу ім. Нарбута на вул. Рейтарській.

Але правда переможе, і що б не робили ці "народні" обранці, ми досягнемо нашої спільної мети, і на мапі нашого міста з'явиться нове місце для відпочинку киян.

Сквер Нарбута буде!

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1923866.html.
Tags: київ, кличко, космос, подонки
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments