Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

/Реальні факти, а не брехливі обіцянки/: ВІЙНА, як найбільший БІЗНЕС влади

Вячеслав Ільченко
Будь-ласка, прочитайте чудесну статтю Альони Шкрум, розміщену [далі під катом]. В ній все дуже добре роз'яснено стосовно сьогоднішнього - без перебільшення - епохального зривання покровів.

В принципі ми й так це знали. Але тепер у нас є докази.

І ще хотів би додати одну важливу дрібничку. Всім, хто услід за Волохом почав розносити "геніальну" розробку, що через це розслідування наші танки залишаться без запчастин - слід відповісти хоча б для себе ось на що.

Протягом останніх 5 років постійно звучали розповіді про те, що Путін готується на нас напасти. Контрабандна корупційна схема, про який йдеться, існує з 2016 р. Як і будь-яка транскордонна нелегальна торгівля, вона тут же зникне при розгортанні реальної війни - просто тому, що вся лінія кордону перетвориться на лінію фронта, і навіть російський полководець не залишить без нагляду ні метра. Бо тим же шляхом, яким йде контрабанда, може в тил зайти ворожа ДРГ, а то й ціла армія.

В зв'язку із чим виникають наступні питання. Перше:

- Яким чином планувалось забезпечити наші війська запчастинами у випадку розгортання гарячої війни?

Бо якщо наші війська настільки критично залежні від поставок російських запчастин, що розслідування Бігуса здатне залишити нас без ремонтів - то страшно уявити, що відбудеться у разі розгортання війни. При цьому вітчизняні виробники аналогів попросту закошмарювались, тобто плану швидкого переходу на інше джерело запчастин не існувало в принципі. Звідки випливають наступні висновки:
- наша оборонка, як і РНБО, були абсолютно упевнені в тому, що Путін НЕ нападе. Інакше б не робили настільки критичною залежність військ від саме цього напівконтрабандного каналу;
- нашому вищому командуванню абсолютно наплювати на те, чи нападе Путін, чи не нападе. Їх цікавила тільки прибутковість схеми і монополізація ринку, щоб мати можливість диктувати ціни за власним розсудом.

Сьогодні президент заявив, що Путін збирається напасти, відповідно, перший варіант висновку ми можемо відкинути. Що залишилось? Правильно, абсолютно безсоромний гешефт під час війни із агресором.

І друге запитання:

- Чому протягом 5 років основний сценарій розгортання "гарячої війни", яким нас тепер лякають по коментах, досі включає в себе миттєвий удар з Сумського чи Кримського напрямку танковою армією, який мало не бліцкрігом дійде до Києва?

Цей сценарій, щоб ви знали, випливає із основної радянської стратегії, вона відома уже років з 20. За п'ять років, які ми "боронимо світ від путінської агресії", чомусь не помітно абсолютно ніяких змін в нашій оборонній стратегії. Адже чільною частиною будь-якої стратегії є постачання військ, щоб у випадку такого миттєвого удару вони могли організувати опір. Про оборонні споруди я тихо мовчу - достатньо згадати провалений проект "Стіна".

Постачання військ по факту чомусь досі залежить з одного боку від волонтерів, а з іншого - від контрабандного схематоза. Відповідно, у нас є наступний і, на жаль, безальтернативний висновок:
- логістика постачання військ насправді для нашої оборонної стратегії неважлива, тому що війну наше високе командування - ні оборонну, ні наступальну - вести не бажає.

Нагадаю, всі ці висновки випливають із тієї лінії, яку гне пан Карл Волох та численні порохоботи.

А остаточні висновки робити вам.Альона Шкрум
/Реальні факти, а не брехливі обіцянки/:
ВІЙНА, як найбільший БІЗНЕС влади

- - -
Те, що друзі Президента, його найближчі бізнес-партнери та іх діти заробляють на війні - дуже давно вже не секрет, і навіть не новина.

Але дуже рідко бувають такі яскраві вбивчі журналістські розслідування, факти і докази -
45 хвилин цитат, імен, дат, номерів карт, матів, конкретних сум грошей:
https://www.youtube.com/watch?v=lGTf2nUyxfw

Знайдіть час, подивіться і поділіться цим з іншими.

В цій історії «прекрасно» все:
і браковані запчастини контрабасом з Росії для нашої армії,
і іх ціна в 3-4 рази вище ринкової,
і заступник РНБО та його син на усіх схемах,
і завод Головнокомандувача Порошенка «в долі»,
і «навар» в 300-500 млн грн. з бюджетних грошей,
і іх відношення до всіх директорів заводів, солдат та українців - як до тупого бидла, на якому вони лише наварюють свої криваві мільйони.

А якщо подивитися відео зараз не можете, от коротко факти:

🧨 Фігуранти розслідування:

- Олег Глатковський - Перший заступник Секретаря РНБО – (http://www.rnbo.gov.ua/content/gladkovsky.html) - близький друг Порошенка і неофіційно – смотрящий за оборонкою;

- Ігор Гладковський - його 22 річний син;

- Віталій Жуков – друг Ігоря Гладковського, три роки пропрацював у концерні «Укроборонпром», до 2014 року був помічником директора;

- Павло Букін – чинний директор державного концерну «Укроборонпром».

🧨 Про що мова
Історія про те, як перший заступник РНБО і бізнес-партнер Порошенко пан Гладковський делегував свого сина займатися постачанням російських низькопробних запчастин для армії, під прикриттям РНБО та Президента.

Так званий чорний ринок контрабандних запчастин осідлали конкретні «свої» посередники, які накручували ціни в декілька разів, а державний концерн «Укроборонпром», знаючи це, купляв їх за перевищеними цінами за податки українців.

Географія закупівель була зав’язана на Росію – Москва, Пітер, Челябінськ, Белгород.

Коротше, вся ВІРА-МОВА-АРМІЯ в 45 хвилинах.

Якість російських запчатин ніхто не перевіряв – постачали навіть брухт.

Російські запчастини, які потрапляли на завод були нелегальні – їх треба було «відбілити», а отримані від концерну гроші – перевести в готівку. Обидві проблеми вирішували через конвертаційні центри, «прокладки» та фірми-однодневки.

Однією з «прокладок» між фірмами-одноденками та концерном - УВАГА - був також і офіційний завод Президента України і Головнокомандувача - «Кузня на Рибальському».

❗️Так спішили, що інколи навіть не створювали компанії, і тоді реально компанії з продажу сигарет - продавали УкрОборонПрому гусениці для танків.

🧨 Імітували тендери.
Як знаєте, в оборонці тендери є закритими і дуже секретними (про що ми кричали 4 роки). Тож, наприклад, «Бронетанковий завод» влаштувував такий закритий «тендер», вже з самого початку знаючи переможців серед фейкових фірм.

🧨 Ціни в 3-4 рази дорожче
Замість найвигідніших цін та нормальної якості запчастин - за ціною в три-чотири рада вище купляли і запчастини чорної контрабанди з Росії, якість яких не відповідала жодним стандартам.

Як формувалась ціна, найкраще видно в переписці у відео: «...Возьми таблицу, где мы цену умножили на 2. Умножь еще на 2,5».

Загалом тільки ця цинічна російська схема по запчастинам приносила друзям Петра Олексійовича та йому особисто через «Кузню» – від 200 млн. до 500 млн. грн.

🧨 Як «рішали»
Коли все «порішати» своїми силами не вдавалось, то зверталися напряму до РНБО - до Ігоря Гладковського.

Той допомагав звести його з потрібними чиновниками.

В переписці фігурують навіть цитати, де Жуков просить Гладковського молодшого, щоб «його тато на нарадах в РНБО піднімав потрібні їм питання». І той піднімав.

Також хлопці проводили свої оборудки через депутатів БПП, які фігурують.

🧨 РНБО, як «криша»
Якщо якийсь закон не погоджується на схему -
Жуков просить молодшого Гладковського «нагинати» директорів оборонних заводів.

Директорів заводів пацани на відео називають:
«Стадо, которому надо давать п...ды».
- - -

Ви ще читаєте?
Ви ще дивуєтесь?

Не кажіть мені більше ніколи, буль ласка, про «втримали державу» чи «подалі від Москви».

Іх Томос, і головна релігія, і єдина віра - це ГРОШІ.

...Гроші, мільйони, гроші на війні, на смертях, на російських запчастинах, на контрабанді, гроші гроші гроші і більше більше більше; бо багато друзів, заступників, синочків, і всім треба треба треба.

...І криваві гроші їм не пахнуть, і не заважають лити ріки патоки та сиропи на всю країну про патріотизм, і єдиного Президента-патріота.

Під час війни такі схеми, очолювані, не майте жодної ілюзії, правою рукою Петра Порошенка та самим Президентом особисто - це - державна зрада.

🧨 Що робити?
Вимагати розслідуванння, реакції всіх правоохоронних органів.

Вимагати голосування Закону про ТСК та створення ТСК щодо цих фактів та щодо процедури імпічменту Президента.

Зараз для цього - саме час і шанс закласти підвалини цією законної процедури відповідальності Головнокомандувача - на віки.
—-
Все відео - тут: https://www.youtube.com/watch?v=lGTf2nUyxfw


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1925668.html.
Tags: беспредел, вибори, коллективное х%№ло, подонки, порошенко, україна, х%№ло
Subscribe

 • Borys Babin · Візити східних варварів

  ===== Голова Радбезу РФ під час чергового "інспекційного візиту" у Севастополь народив чергову промову про козні імперіалістів, які загнивають, але…

 • ДУХ БУНТА

  Байден позвонил Путину. Причем второй раз. Причем по собственной инициативе. Предложил встретиться в третьей стране. Гаага, если что, была бы для…

 • Вам-то какой смысл? В России станет больше гражданских прав и свобод?

  Валерій Пекар Я понимаю, когда российские имперские фашисты с упоением вещают, что российская армия разобьет украинскую за пару дней. Для них в этом…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments