Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Чи готові ви до такого майбутнього?

Алі Татар-заде
давайте трохи в майбутнє. Колись Україна переможе Московію, а це можливо лише в тому випадку якщо своїми діями Україна прикладеться до її розпаду, в буквальному сенсі.
Навколо неї по границях постане купа незалежних “государств”, при чому деякі не тільки закидуватимуть Україну натовпами імігрантів, але й намагатимуться вступити в її склад.
Одночасно деякі західні сусіди України захочуть мати з нею більшу взаємну інтеграцію.
Україна вимушена буде створити два типи міжнародних об’єднань.

Перше - це сукупність буферних держав на своїх східних кордонах, які слід буде якось контролювати спільними структурами.
Задачи наступні - 1) зменшення іміграції,
2) буфер від більш далеких і запеклих залишків агресора,
3) контроль над політичними процесами, щоб поступово вести їх до демократії,
4) контроль економики, щоб тамтешні сиділи там спокійно, або, якщо роз’їжджатимуться, то не в Україну,
5) врегулювання багатьох міжкордонних спорів і конфліктів (наприклад, неодімнно постане спор адигів за кубанські землі, питання україно-біларуського впливу на Стародубщину, захист української меншини від Десни до Дону етс).

Також важливу ролю гратимуть нові національні республіки, які отримають більше земель, ніж сьогодняшні резервації - усі терени, де титульної нації є хоча б 10-20%. Не всі з ціх республік будуть миролюбними, але для всіх Україна має стати Великим Другом та Старшим Партнером, іноді й Арбитром.

Як не дивно, концепцію такого об’єднання слід розробляти вже сьогодні, бо інакше завтра як завжди все креслитимиться на колінці безсонними ночима, як ми це чомусь любимо.
Можливо, це будуть конфедерації - наприклад, ВКК (Велике князівство Києвське) щодо слов’янських ділянок, Орда - для тюркських, Либедія (Велика Угорія) для угрофінів, - тут багато варіантов і комбинацій, які слід заздалегідь грамотно продумати, бо нам потім з тим жити.

Друга конфедерація - це те, що у розмовах з західними сусдіами ми вже тепер звемо то Інтемаріюм, то Ягелонія, то ВКЛР (Велике князівство литовсько-руське). Може навіть Нова Антанта чи Гетьманія (у всіх сусідів, як і українців, були колись свої гетьмани).
Це об’єднання зі своїм аналогом “шенгену” (бо невідомо, як буде з оригіналом і взагалі інтеграційними процесами в Великій Європі), можливо власною валютою (грош або таляр), союзною армією (невідомо що буде тоді з Нато), поліцією, культурними проектами “Малої (Східної) Європи”.

Від Біларусі і її народу залежить, в якій з двох конфедерацій вона опиниться, бажано щоб у другій, але це все відносно, чи вона на той час самостійно демонтує совітську диктатуру, чи тільки приступатиме.

Буде в нас і спільний фронт, бо нагальні небезпеки нікуди не дінуться.
По-перше це Кавказ, на якому станеться переділ земель поміж племінами, народами і мігрантським групами.
Там Україні важливо не втягнутися в безспосередній конфлікт на чиємусь боці, тільки в реноме арбитра і мирового судді. Але кордон з тим регіоном мусить бути похлеще, ніж ті жарти про рів із крокодилами.

По-друге, десь посередині між азіопською та євразійською частинами Московії може постати аналог Іділ-могил, тобто обучені Луб’янкою і кинуті напройзволяще штурмовики, які косять під ісламистів, можуть зіграти ту ж ролю, як свого часу більшовики, вирощені собі на голову царистською охранкою.

Китайська границя також набагато наблизиться, виникнуть питання по лінії Казахстану та корінних народів Китаю (які своїми реплікантами також представлені як корінні народи Сибіру). Пекин з його піднебесним комунізмом перестане здаватись чимсь неймовірно далеким, це потребуватиме пильної уваги.

Зрештою, не виключені й якісь локальні європейські конфлікти, тобто несподівані негаразди з боку Спаденя, а також нестабільність на Близькому Сході, якщо вона зачепить Туреччину і Закавказзя.

Чи готові ви до такого майбутнього?
Втім, це не важливо, давайте готуватися - і будемо готові.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1929313.html.
Tags: европа, конспирология, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments