Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Оранжевая карточка

Фульмахт Вадим
Представьте, как наши многоходовочники достали американцев, если посол США прямым текстом требует:

- немедленно восстановить статью о незаконном обогащении;
- заменить Холодницкого;
- дать больше полномочий ГРД при отборе судей и прекратить аттестацию мутных кандидатов в суды;
- провести аудит Укроборонпрома и максимально рассекретить государственный оборонный заказ;
- кандидаты, которые покупают голоса, должны быть наказаны, а государственные ресурсы не должны применяться против политических оппонентов.

Вы все еще верите в поддержку Западом нынешнего президента? Ну-ну.

Если это не "оранжевая" карточка (в футболе - когда фол жестче желтой карточки, но еще не заслужил красную) Порошенко, то я даже не знаю, что это.

И если эта шайка получит второй срок, то совсем не факт, что американцы продолжат помогать нам в необходимом объеме.
------------------------------------------------
Цитаты:

"...Я вважаю, що однією з речей, зважаючи на рішення з минулого тижня, було б ухвалення – власне ухвалення, а не просто пропонування – нової і кращої поправки до Кримінального кодексу, яка не тільки відновить статтю про незаконне збагачення як інструмент боротьби з корупцією, але й перезапустить десятки справ, які були зупинені рішенням суду..."

"...Задля цілісності антикорупційних інституцій має бути замінений Спеціальний антикорупційний прокурор. Тому, хто був спійманий за наданням консультацій підозрюваним, як уникнути відповідальності по обвинуваченням у корупції, не можна довірити вести ці самі справи..."

"Ми не розуміємо, з якої причини призначати явно недосконалих кандидатів до найвищого суду країни, особливо коли є інші кваліфіковані кандидати без таких проблем?

А Громадській раді доброчесності має бути надано більше повноважень у недопущенні того, щоб гнилі кадри продовжували розвалювати судову владу..."

"...Уряд України також повинен негайно профінансувати повний аудит Укроборонпрому та розсекретити Державне оборонне замовлення в максимально можливому обсязі. Це сприятиме прозорості та боротьбі з корупцією в оборонному секторі.

Закривати очі на корупцію в оборонному секторі означає виривати з рук відважних воїнів України їжу, медичну допомогу та зброю. І уряд повинен розслідувати і дати хід справам про корупцію в Укроборонпромі та в інших місцях...."

"...Люди, які купують голоси, повинні бути покарані. Те ж саме стосується тих, хто платить їм за їхні голоси. Команди кандидатів, які вдаються до спроб фальсифікації голосів, повинні притягатися до кримінальної відповідальності. Державні ресурси не повинні спрямовуватися проти політичних опонентів.

Коротше кажучи, країна, яка прагне інтеграції до Європейського Союзу і НАТО, повинна забезпечити, щоб її дії відповідали західним стандартам...."

https://ua.usembassy.gov/uk/remarks-by-ambassador-yovanovitch-on-the-occasion-of-the-5th-anniversary-of-the-ukraine-crisis-media-centers-founding/


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1929547.html.
Tags: вибори, дебилы, зеленский, подонки, порошенко, прдоны, сша, тимошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 34 comments