Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

бандитизм правоохоронців, помста по понятіям

Igor Lutsenko
У відповідь на вчорашні сутички влада застосувала незаконні затримання. На гіпотетичне, поки що не доведене порушення закону поліція відповіла брутальними порушеннями закону зі своєї сторони.

Затримано Дмитра Кухарчука, голову Черкаського обласного відділення «Нацкорпусу». Я його знаю вже кілька років, як людину, завдяки якій справа Василя Сергієнка (Небесна Сотня) ще до сих пір має перспективу. Зусиллями Олега Собченка та інших черкащан громада добивається певного прогресу у розслідуванні. Попри шалену протидію місцевого князька Генадія Бобова, нардепа – котрого, власне, активісти і підозрюють у замовленні убивства.

Чому це затримання незаконне?

Тому що Ст. 208 КПК передбачає випадки затримання особи без ухвали слідчого судді. Кожен має право затримати особу у випадках:

- вчинення або замаху на вчинення кримінального правопорушення;
- безпосередньо після вчинення кримінального правопорушення чи під час безперервного переслідування особи, яка підозрюється у його вчиненні.

Ну, є ще один виняток, зроблений спеціально для НАБУ – це якщо б, приміром, Кухарчука підозрювали у вчиненні корупційного злочину, і є обґрунтовані підстави вважати, що він може втекти (смішно, да?).

Натомість, якщо б поліція хоч якось поважала закон, вона б спочатку мала б оголосити особисто Дмитру підозру, і лише ПІСЛЯ того отримала б підстави звернутися в суд для обрання запобіжний захід.

Те, що відбувається зараз – це бандитизм правоохоронців, помста по понятіям, і не має нічого спільного із законом чи правоохоронною діяльністю. Банда мусорів просто включила «атвєтку».

Як завжди.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1932734.html.
Tags: аваков, беспредел, менты, подонки, порошенко, україна
Subscribe

 • Borys Babin · Візити східних варварів

  ===== Голова Радбезу РФ під час чергового "інспекційного візиту" у Севастополь народив чергову промову про козні імперіалістів, які загнивають, але…

 • ДУХ БУНТА

  Байден позвонил Путину. Причем второй раз. Причем по собственной инициативе. Предложил встретиться в третьей стране. Гаага, если что, была бы для…

 • Вам-то какой смысл? В России станет больше гражданских прав и свобод?

  Валерій Пекар Я понимаю, когда российские имперские фашисты с упоением вещают, что российская армия разобьет украинскую за пару дней. Для них в этом…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments