Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Постійна рубрика "Про Голубана"Igor Lutsenko
24 березня 2017 я написав заяву про злочин в Службу безпеки України щодо Голубана Юрія Степановича, котрий брав участь у російській збройній агресії проти України у 2014 році в складі так званого батальйону «Восток», на посаді командира роти.

Скоро вже буде ювілей цій справі, 2 роки. І що я бачу?

Виявляється, поки доблесні лицарі плаща і кинджала з СБУ виясняли, чи дійсно Голубан (позивний у Востоці був у нього «Вампір») воював у складі російських гібридних військ, сам фігурант за цей час зробив стрімку кар’єру в нашому державному апараті і добився неабияких успіхів.

По-перше, він ці 2 роки займався тренуванням та вихованням українських поліцейських. Можна лише уявити, які високі моральні цінності він їм передавав, яку високу етичну планку він задавав «моїй новій поліції».

По-друге, він (під час розслідування кримінального провадження щодо нього) встиг обзавестися здоровенною квартирою в Києві – площа аж 93 квадрати.

По-третє - вочевидь, завершивши свою життєву місію, «Вампір» оформив у 2018 році собі пенсію і, за попередньою інформацією, звільнився.

В інтернеті повно відео, де Голубан збирається їхати знищувати укропів, але у СБУ тупо немає можливостей щось з ним зробити.

У мене виникає тільки одне запитання до Василя Сергійовича Грицака. Якщо командир роти з «ДНР» з такою легкістю уникає відповідальності, то хто ж врешті буде покараний за підтримку російської агресії?

Чи наділяти бойовиків пенсіями, квартирами та посадами – це і є «мирний план Порошенка» та його мінські угоди, за якими колаборантам Президентом гарантовано прощення?

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1932911.html.
Tags: аваков, ато, беспредел, донбасс, менты, порошенко, прдоны
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment