Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Будемо сильними, тільки у наших руках наше майбутнє

Володимир Лановий
За сукупної дії факторів - гіперінфляції цін і провалу курсу гривні, багатократного підняття тарифів на газ і послуги ЖКГ, стрибка вартості медичних препаратів і послуг та погіршення системи охорони здоров'я, замороження пенсій і соціальних допомог, розгортання масового безробіття і подавлення малого і середнього бізнесу та інших, які привели до багатомільйонного зменшення чисельності громадян - період правління президента Порошенка треба визнати фактично спрямованим новим геноцидом українського народу. За другий свій термін він збирається знищити українців як націю, а Україну - як державу.
Як ми могли терпіти цього лицеміра 5 років? Мені здається, що якби не війна, він би не втримався на посаді стільки часу. Війна йому потрібна як ширма, за якою він займається своїми улюбленими справами - здирництвом, збагаченням, корупційними і офшорними маніпуляціями.
Вже на другому році президентства почалися локальні майдани. Ще через 2 роки реальною загрозою для нього став майдан за імпічмент, який вдалося погасити, лише силоміць депортувавши з України Саакашвілі. Зараз рошенківська кримінально-корупційна імперія не встоїть. Немає такої сили, як б зупинила гнів українського народу.
Зараз Порошенко лякає нас путіним, а сам так зруйнував країну, як не зміг би це зробити навіть кремлівський диктатор.
Після виборів нова влада має поставити країну на ноги, дати людям мир, добробут і спокій, відновити наш суверенітет над окупованими Росією територіями. Нова влада стане наслідком мирних виборів та мирного масового протесту громадян, якщо голосування буде сфальсифіковане.
Після виборів - глибинні системні економічні та правоохоронні реформи, посилення нашої обороноздатності, усунення олігархату, повернення в Україну вивезених капіталів, відновлення справедливості щодо зарплати і пенсій і відродження усієї гуманітарної сфери.
Будемо сильними, тільки у наших руках наше майбутнє.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1936416.html.
Tags: вибори, геноцид, порошенко
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments