Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

В.Лановий. Кінець жируванню «Біса з табакерки»

Володимир Лановий
Ми усі проклинаємо той час, коли обрали Порошенка на посаду президента. Як він вискочив, в принципі, з невідкуди на найвищу посаду і захопив владу над нами і нашим життям. Ніхто не бачив його авторитетним політиком. До того ж нагадаю, що у 2014 році він підлягав люстрації як особа, що не може бути на державній службі – він займав посаду міністра економіки при осудженому зраднику країни Януковичу. Є думка, що його підсадили нагору спецслужби, як вони у свій час допомогли йому таємно захопити державні заводи і фабрики в обхід від легальної конкурсної приватизації. Ну й, звичайно, проводили його на високі посади в Кабміні, РНБОУ і Нацбанку тодішні президенти Ющенко і Янукович, і не думаю, що це було зроблено через його видатні державотворчі і професійні здібності. Нагадаю лише, що катавасія з євробляхами, викликана завищеними імпортними митами і спеціальним акцизом, які в багатьох випадках дорівнюють вартості зношеного автомобіля, є наслідком відповідного розпорядження міністра Порошенко про їх введення у березні 2013 року. Ці платежі не здіймаються з автомобілів, що випускаються заводами Порошенка і Вассадзе. Стає зрозумілим, навіщо Порох ходив у міністри економіки.
Незаконна приватизація і нелегітимне просування до трону, а також фальсифікація результатів президентських виборі 2014 року дали Порошенку підстави зрозуміти, що і далі на найвищій державній посаді можна безкарно порушувати закони, захоплювати державні кошти і майно (але у значно більших масштабах), грабувати людей і укладати таємні угоди хоч з Путіним, хоч з бісом, хоч з євробляхерами, хоч з криміналітетом. Порошенко фактично завершує справу Януковича, який посіяв в Україні безлад, знищив нашу обороноздатність, зруйнував правопорядок, порушив людський добробут і соціальний мир, запустив в країні бацилу корупції внутрішнього походження.
Так, як він здав наших бійців під Іловайськом і Дебальцево, як він вільно випустив – допустив втечу – на захоплену ворогом територію терористів з Краматорська і Слов`янська, як він здав ворогу підконтрольний Україні Луганськ, як він закуповує зброю і воєнну техніку у Росії (і ці поставки можуть у будь яку мить зупинитися, що зробить наші війська частково обеззброєними), а продає і воєнну, і цивільну продукцію бойовикам-терористам у Донецьк і Луганськ, говорить про одне – Порошенко грає в парі з Путіним, координує з ним свої дії, знаходиться на прямому або опосередкованому (через посередників – Ложкіна, Медведчука) зв`язку з ним. Чого вартий лише наказ, яким головнокомандувач забороняє солдатам і офіцерам на передовій відкривати вогонь і давати відсіч ворогу без особливої команди! А цим він фактично визнає і закріплює право агресора на володіння Кримом і частиною Донбасу.
Він думає, що вдруге обдурить усю українську громаду, через задній прохід (як він подавав документи на реєстрацію себе в ЦВК) видереться на свою посаду. Його не бентежать ні людське горе, ні материнські сльози, ні розтин його кримінальних діянь. Завдяки останнім розкриттям мародерства, спекуляцій з оборонними замовленнями і фінансувань окупанта, а також організації ним бандитського побиття мирних мітингарів, ми перестали його вважати просто олігархом і головнокомандувачем – він став паханом всеохоплюючої кримінальної, екстремістської і корупційно-мародерської системи.

ЯК ВІН ХОЧЕ ЗАВЕРШИТИ СПРАВУ ПО ЗНИЩЕННЮ УКРАЇНИ
Чи є у когось сумніви, що саме знищення українців і розпродаж за кордон наших людей, багатств, територій, а також самого бренда «Україна» є головною стратегічною метою очільника державно-мафіозного клану? Не тільки тому, що він ненавидить усе українське, а ще й тому, що усе це продається і продавцем буде саме він. Його не зупинити. І я не перебільшую. Як він досягає цієї мети?
1) Порошенко зруйнував економіку, розпочавши цей процес обезціненням гривні і знищенням більшої частини національної кредитно-банківської системи і довершуючи його руйнуванням приватного підприємництва, промисловості, енергетики, газового сектора, війсково-промислового комплексу. Замість того, щоб шукати джерела зростання економіки, він опікувався способами перерозподілу суспільних доходів на свою користь і користь свого кланового злочинного угрупування.
2) Він змарнував бюджетну систему, яка тепер не може існувати без зовнішніх кредитів, які надаються нам під критично високі процентні ставки (втричі вищі, ніж коштують позики МВФ). Порошенко перший президент, який демонстративно дозволив собі витрачати суспільні кошти на власні потреби. Він запровадив модель розграбування оборонного бюджету, що провокує зниження обороно-спроможності української армії, а також злочинного фінансування НАК «Нафтогазу України» через механізм субсидування послуг монополіста – найбільшу аферу в Україні у ХХI столітті.
3)Він не вбачає необхідним щось робити для повернення захоплених ворогом українських територій, звільнення наших військових
полонених (останній обмін полонених був 2 роки тому), заручників, політичних арештантів. Його заяви про дипломатичний шлях вирішення проблеми повернення захоплених Росією земель і акваторій – прояв імітації діяльності, яка не має перспективи. Найбільше, на що він годен – зчиняти провокації на лінії зіткнення і в акваторіях, аби досягати сумнівних власних інтересів, як бажання об`явити воєнний стан замість президентських виборів.
4)Порошенко свідомо розколював наше суспільство і протидіяв консолідації соціуму, бо у такому випадку суспільством легше керувати,
воно пошматовано внутрішніми конфліктами і це шлях його знищення. Соціальний розкол пройшов по лініях:
- одним субсидії, іншим непідйомні тарифи;
- одним безвіз, іншим залишатися у злиднях у своїх домівках;
- одних на фронт, інших на злачно-корупційні місця у бізнесі і в ресторанах;
- одним півтора-тисячні пенсії і соціальні допомоги, іншим стотисячні і мільйонні зарплати з бюджету. І лінії соціального розколу (мова, відношення до пенсіонерів тощо) можна продовжити.
5) Він створив глобальну корупційну мережу, зобов`язавши усіх керівників державних корпорацій, установ, фіскальних, митних і поліцейських органів, олігархів і бізнес-партнерів, де тільки можна за допомогою хабарництва, контрабанди (включаючи євробляхи), здирництва, рейдерства, ухиляння від оподаткування, свавільного використання грошей з бюджету, завищення вартості державних закупівель (в першу чергу по військовій техніці і зброї), завищення тарифів на послуги монополістів та іншого. Збагачується сам та його корупційне угрупування, а руйнуються підвалини держави.
6) Він перетворив умовно демократичну державу у жандармерію, поставивши СБУшників і поліцейських вище інститутів свободи, громадянського суспільства, права і свободи виборів. Правоохоронці масово зчиняють злочини проти мітингарів, активістів, майданівців і навіть волонтерів. В цьому контексті президент-олігарх взяв під свою «опіку» і змарнував судочинні органи і підпорядкував собі основні телеканали, ввів негласну цензуру, темники, списки заборонених учасників на ток-шоу, пішов на підкуп виборців і підкуп виборчих комісій, в тому числі ЦВК, на технологічне фальшування результатів президенських перегонів (друкування зайвих бюлетеней, відсутність спецскриньок для їх перевезення, відсутність нумерації кандидатів, можливість ставити по довіреності «галочки» в бюлетенях та інші).
7) Він цілеспрямовано вбиває український патріотизм, поставивши поза законом добровольців, які боронили країну від зовнішнього агресора, коли військове командування знаходилося в ступорі та прострації. Він не цікавиться долею військових і цивільних наших громадян, які заарештовані на захопленій території, виступили проти інтервентів або потрапили у полон в ході бойових дій. Нічого не робиться для їх звільнення й обміну заручників.
8) Здійснюється тілесний і духовний геноцид народу, який позбавлений можливостей творити, працювати, займаючись улюбленою справою, отримувати інформацію, здобувати сучасну освіту і знання, комфортно відпочивати, якісно лікуватися, мати дах над головою. Держава та президент нічим не сприяють розвитку національної літератури, кіно, телебачення, мистецтва, спорту, зате вони безсоромно експлуатують у своїх владних інтересах релігійну проблематику.
9) Замість реальної інтеграції до Євросоюзу через об`єднання ринків, кооперацію підприємств, інтеграцію фінансових ринків, уніфікацію нашого законодавства з європейським тощо. Порошенко та його оточення виштовхують до Європи нашу дешеву робочу силу, знищують внутрішню економіку, спотворюють ідею європейської єдності через економічну конкуренцію.

ДРУГОЇ КАДЕНЦІЇ ДЛЯ РОЗПРОДАЖУ УКРАЇНИ НЕ БУДЕ.
За сукупної дії факторів періоду правління президента Порошенка - гіперінфляції цін і провалу курсу гривні, багатократного підняття тарифів на газ і послуги ЖКГ, стрибка вартості медичних препаратів і послуг та погіршення системи охорони здоров'я, замороження пенсій і соціальних допомог, розгортання масового безробіття і подавлення малого і середнього бізнесу та інших, які привели до багатомільйонного зменшення чисельності громадян - треба визнати фактично новим геноцидом українського народу. За другий свій термін він збирається знищити українців як націю, а Україну - як державу.
Як ми могли терпіти цього лицеміра 5 років? Мені здається, що якби не війна, він би не втримався на посаді стільки часу. Війна йому потрібна як ширма, за якою він займається своїми улюбленими справами - здирництвом, збагаченням, корупційними і офшорними маніпуляціями. Війна допомогла йому позбавитися найкращих синів і дочок українського народу, перенаправити значну частину внутрішніх невдоволень на зовнішнього ворога і цим самим збити протестний майданівський запал дострокового усунення від влади себе самого.
Вже на другому році президентства почалися локальні майдани. Ще через 2 роки реальною загрозою для нього став майдан за імпічмент, який вдалося погасити, лише силоміць депортувавши з України Саакашвілі. Зараз рошенківська кримінально-корупційна імперія не встоїть. Немає такої сили, яка б зупинила гнів українського народу. Навпаки: ми зупинимо розпродаж України невиправним баригою!
Порошенко лякає нас путіним, а сам так зруйнував країну, як не зміг би це зробити навіть кремлівський диктатор.
Після виборів нова влада має поставити країну на ноги, дати людям мир, добробут і спокій, відновити наш суверенітет над окупованими Росією територіями. Нова влада стане наслідком мирних виборів та мирного масового протесту громадян, якщо голосування буде сфальсифіковане.
Після виборів - глибинні системні економічні та правоохоронні реформи, посилення нашої обороноздатності, усунення олігархату, повернення в Україну вивезених капіталів, відновлення справедливості щодо зарплат і пенсій і відродження усієї гуманітарної сфери.
Будемо сильними, тільки у наших руках наше майбутнє.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1937224.html.
Tags: вибори, майдан, медведчук, порошенко, прдоны, янукович
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment