Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Опудало реваншу

Igor Lutsenko
Зустріч двох нафталінових реліктів епохи Кучми з росіянами у Москві - перфоманс піарників Порошенка, покликаний налякати українців загрозою реваншу і мобілізувати на підтримку чинного президента.
Якщо не Порошенко, то Путін! - кричить ця картинка, де один засушений персонаж з нульовим рейтингом та другий - завідомо непрохідний навіть у другий тур - імітують з себе грізну "п'яту колону Москви", зриму і близьку "руку Кремля" та інші ширпотребні жахи.
Але при цьому обоє є близькими до Порошенка. З Медведчуком Петро Олексійович заснували та розбудовували СДПУ-0; у часи російсько-української війни Медведчук виконує для Порошенка функцію офіційного представника України у Мінську - нібито для переговорів щодо полонених, а насправді щодо організації бізнесу.
Фракція ж Бойка неодноразово підтримувала президента у ключових голосуваннях, бюджети та інші забаганки приймалися голосами Опоблоку. Та й взагалі косноязикий Юрій Анатолійович - омріяний спаринг-партнер для Петра Олексійовича.
І зараз нам показують картинку нібито реваншу, але хто є більшим реваншем Москви та регіоналів, як не сам Петро Порошенко? Купа регіоналів у БПП, жодного не посадили, жоден російський бізнес не відчув тут тиску від держави.
Ось де реальні справи, а не фейкові віра-мова-армія.
Ну додачу, спалилися ще й на тому, що Бойко заявив про готовність блокуватися з Юлією Тимошенко - блокування, про яке ніколи в принципі не могло бути й мови. Білі нитки, якими шиють ці провокації, навіть ніхто вже не приховує.

PS Не здивуюся, якщо будуть навіть якісь допити чи подібні дії з боку кишенькового СБУ щодо персонажів. На шостому році.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1938283.html.
Tags: бойко, вибори, коллективное х%№ло, медведчук, подонки, порошенко, прдоны, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment