Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

всі троє замовників вбивства Каті Гандзюк почали активно зливати одне одного

Roman Sinicyn
23 хв. ·
Ну що. Приїхали. Поки Луценко з СБУ їбали вола — до організатора вбивства Гандзюк Левіна доїхали адвокати Мангера (оціночне судження) та записали відео, де Левін зливає Рищука (відео в Слідства.інфо). Левін прямо каже, що Рищук просив його покарати Гандзюк, бо вона йому заважала.

Хуяк!

В цей же час Рищук злив Гордєєва, що той тиснув на СБУ, щоб його вивели зі справи.

Хуяк!

Ми
Вам
Блядь
Казали
Сука

Що ви не посадите одного замовника без двох інших. Не вийде блядь всю справу лити тільки на Батьківщину без згадок БПП.

Ви ж, йобнуті нахуй тварі, завжди думаєте, що всіх нахуй розумініші.

Спочатку розумно саджали стрілочника.

Потім ховали організаторів вбивства.

Тепер не можете взяти залишки яєць в кулак та хуйнути трьох з трьох замовників. Щоб всі нахуй швидко заговорили наввипередки, визначаючи, хто був головніший.

Петре Олексійовичу, подумали 8 місяців? Поховались від правди? Пожували соплі поки ми вам кожного місяця говорили, що буде пізно? Кожного блядь. Кожного сука.

Ну тепер, вітаю. Тепер ви один із них. Президент-вбивця та президент-мародер. Ваші партійці обидва у схемі. З доказами. Публічними. На ваших посадах. В крові Каті Гандзюк.

Иван ОберемкоХто замовив Катю Гандзюк?
38 хв. ·
Як ми і думали, всі троє замовників вбивства Каті Гандзюк почали активно зливати одне одного.

У фільмі-розслідуванні Слідство.Інфо заступник голови Херсонської ОДА Євген Рищук зливає свого начальника Андрія Гордеева.

А ось ще одне відео, яке оприлюднили журналісти. Помічник голови Херсонської облради Владислава Мангера, який є єдиним із замовників, кому оголошено підозру, Олексій Левін (Москал) розповідає, що Рищук звертався до нього із проханням "покарати" Катю Гандзюк та обіцяв заплатити за це. Тобто тепер Мангер зливає Рищука. Бо наші джерела запевняють: відео записали адвокати Мангера.

У зв'язку з цим хотілось би звернутись до Юрія Луценка. Гляньте, як швидко адвокати Мангера знайшли Левіна. Просто взяли і поїхали до нього в гості.
Поки прокуратура не може посадити Мангера. Поки намагається придумати тисячу та одну причину, чому Левін не в міжнародному розшуку.

Також хотілось би подякувати замовникам. Дякуємо, що зливаєте одне одного. Продовжуйте робити це. Зливайте, як в останнє. Активніше зливайте, бо нам дуже хочеться, щоб весь цей цирк нарешті закінчився, ви троє помирились в тюремній камері і знову ділили останню миску баланди, згадуючи свої чудові роки при владі.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1941933.html.
Tags: вибори, коллективное х%№ло, подонки, порошенко, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment