Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Що не можна пробачати Порошенку

Igor Lutsenko

Майдан

 • Немає ЖОДНОГО обвинувального вироку, що набрав законної сили, високопосадовцям епохи Януковича.
 • Немає ЖОДНОГО обвинувального вироку, що набрав законної сили, тим силовикам, хто вбивав майданівців, хто керував організацією переслідувань противників Януковича, суддям, котрі виносили неправосудні рішення.

Війна

 • Дозолив своїм найближчим друзям та політичним союзникам грабувати армію на оборонних замовленнях.
 • До 2017(!) року включно Порошенко сплачував податки у бюджет країни-агресора.
 • Порошенко знищив добровольчий рух в армії, витіснивши тисячі мотивованих бійців з посад у війську, побоюючись їх принциповості та мотивованості, натомість віддав армію на відкуп огидним лакеям і лизоблюдам.
 • Проігнорував свої прямі президентські обов’язки – ввести необхідний правовий стан у разі зовнішньої агресії, розірвати дипломатичні стосунки з країною-нападником.
 • Перед обличчям всього світу взяв на Україну зобов’язання виконувати так звані Мінські угоди – утворити незалежну від Києва автономію на захоплених росіянами районах Донбасу, пообіцяв простити колаборантів та фінаснувати це автономне утворення з держбюджету України. Спроби Порошенка внести це в Конституцію призвели до смертельних зіткнень під парламентом.
 • Коли поразка на виборах стала очевидною, відправив 24 українських воїни на кораблях через Керченську протоку – у цілком прогнозований полон або смерть до росіян, з метою зірвати вибори і залишитися при владі.

Крим

 • Свідомо відмовився від Будапештського меморандуму – єдиної політико-правової зачіпки, котрою можна скористатися, щоб розпочати переговори щодо повернення Криму за участі США та Британії.
 • Примусив у 2015 році українських чиновників та підприємства організувати поставку електроенергії у Крим за контрактом, де півострів українська сторона визнала «автономним федеральним округом Росії».

Корупція

 • Організував нові схеми збагачення для своїх бізнес-партнерів Ахметова та Медведчука на десятки мільярдів гривень щорічно.
 • Попри кричущу корупцію в усіх сферах життя, десятки мільярдів, що тратяться на правоохоронців, немає ЖОДНОГО вироку посадовцям категорії А. Нагадаю, усі керівники органів правопорядку, крім керівника Нацполіції, було призначено за особистим підписом Порошенка.
 • Попри майже сотню банків, котрі було виведено з ринку, не було покарано ЖОДНОГО банкіра за шахрайські дії, і попри подальше розграбування цих активів, не було покарано ЖОДНОГО чиновника Фонду Гарантування Вкладів чи НБУ – попри те, що постраждали сотні тисяч вкладників.


А загалом, я не можу простити Порошенку того, що він саме патріотизмом і вірою в Бога прикриває свою боязкість та жадібність. Що він брехнею і залякуванням довів багатьох до того, що вони готові закрити очі на кривавого олігарха Ахметова, на кума Путіна Медведчука, корупцію в оборонці, фальсифікації та підкуп на виборах, аби тільки обрати його, нібито безальтернативного, релігійного та патріотичного.
Прошу вас, не голосуйте за нього. У другому турі у нас мусить бути достойний вибір.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1943002.html.
Tags: ато, вибори, донбасс, крим, медведчук, подонки, порошенко, прдоны, піар, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment