Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Гонтарєвій оголосили підозру

Igor Lutsenko
Хочу привітати усіх постраждалих вкладників банків, знищених з подачі Гонтарєвої.
Сьогодні (ну, вже вчора, у четвер) у Генпрокуратурі сталося невеличке повстання, і Гонтарєвій оголосили підозру.

Причому, все це протікало максимально анекдотично.

Спочатку Юрій Луценко похвалився у своєму фейсбуці про неабиякі успіхи у розслідуванні злочинів Курченка і повідомлення про підозру 98 фігурантам справи.

Звісно, Юрій Віталійович не поцікавився, хто саме входить у ці 98, інакше, не виключено, проковтнув би свій допис разом з клавіатурою, аби тільки той не потрапив у ефір.

Бо виявилося, що повідомлення про підозру було направлено найближчому оточенню його кума Порошенка – Гонтарєвій, Філатову, Пасенюку та деяким іншим членам високоповажної зграї.

Таким чином, не знаючи сам, не відаючи ні сном ні духом, Генпрокурор публічно підтвердив наявність оголошених підозр. Самі підозри електронним чином реєструються в ЄРДР, і звідти їх уже не вирубати ніякою сокирою.

Звісно, через кілька годин Луценко схаменувся, і його піарники почали у темпі лихоманки придумувати, як дезавуювати інформацію, котра пішла вже гуляти по ЗМІ.

Не придумали нічого краще, ніж сказати, що підозри ті якось не так було оголошено, і тому слід вважати, що їх… не було.

Але слід засмутити піар-відділ ГПУ: ніяких механізмів про визнання підозр недійсними КПК не передбачає. Є лише можливість у фігуранта оскаржити підозру – от нехай пані Гонтарєва йде в суд і розказує, що вона не винувата. А ми посміємося.

Більше того, підозру Гонтарєвій та іншим членам гоп-компанії Пєрвого було оголошено у точнісінько той же спосіб, який іншим 90 з лишнім персонажам – цікаво, Луценко і їх підозри визнає неіснуючими? А як щодо інших кримінальних проваджень у ГПУ? Адже там була така сама процедура, поштою. Якщо так, то ГПУ буде скасувати ледь не тисячі підозр по різноманітним справам?

Словом, жалюгідні відмазки ГПУ уже нікому не допоможуть, поїзд пішов.

Що ж стосується суті звинувачення, то, за повідомленням окремих ЗМІ, Гонтарєвій, разом з одним з керівників інвесткомпанії ICU Костянтином Стеценко, ставиться у вину «сприяння злочинної організації і сприяння в незаконному заволодінні чужим майном» - грошовими коштами ПАТ «Аграрний фонд» на загальну суму 2,069 млрд. гривень шляхом укладення АТ «Брокбізнесбанк» липових договорів купівлі-продажу облігацій внутрішньої державної позики з «Аграрним фондом» за договорами прямого РЕПО з Національним банком.

І під кінець – кілька наголосів.

Перше – я про це давно казав. Факти про причетність, приміром Гонтарєвої до афер і аферистів часів Януковича були відомі вже кілька років. Інше питання, що саме нова політична ситуація і в Україні, і у Штатах видали нам щасливий білет процесуально реалізувати цю інформацію.

Друге. Це є та справа, котра є фокусом уваги з боку правоохоронних органів США. І так просто її зам’яти не вийде. Від слова НІЯК. Втечете хіба у Росію чи у Північну Корею. Дістанемо усіх.

Третє. Вибачте за емоції – як же я мрію побачити, щоб ці неситі істоти зустріли свою кару! Від імені загиблих тисяч українців, на війні і на Майдані – коли текла їх кров, ці тварини збагачувалися крадіжками і шахрайством, мільярдами, пили останні соки країни у найтяжчу для неї добу. Хай відбудеться правосуддя!

А ми маємо допомогти, отож, прошу усіх взяти участь уже найближчим часом.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1943239.html.
Tags: вибори, подонки, порошенко, прдоны, україна
Subscribe

 • Borys Babin · Візити східних варварів

  ===== Голова Радбезу РФ під час чергового "інспекційного візиту" у Севастополь народив чергову промову про козні імперіалістів, які загнивають, але…

 • ДУХ БУНТА

  Байден позвонил Путину. Причем второй раз. Причем по собственной инициативе. Предложил встретиться в третьей стране. Гаага, если что, была бы для…

 • Вам-то какой смысл? В России станет больше гражданских прав и свобод?

  Валерій Пекар Я понимаю, когда российские имперские фашисты с упоением вещают, что российская армия разобьет украинскую за пару дней. Для них в этом…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments