Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

взаємні теріторіальні претензії Башкортостану і Татарстану

Алі Татар-заде
програмований конфлікт в час розпаду Ерефії - це взаємні теріторіальні претензії Башкортостану і Татарстану на райони, населені тептярями і мішарями в обох республіках. У конфлікт по різні боки борців з пантатаризмом та панбашкиризмом стануть і різні інші поволзькі етнічні республіки, а московити будуть рулити конфліктом за знайомим сценарієм, під’южджуючи обидві сторони. Усі підвалини для цього вже приготовлені діючим апаратом.
Як цьому запобігти? Щоб вовки не передралися, їм слід вказати здобич, якої вистачить на всіх.
Навколо республік Ідель-Уралу знаходяться так звані рускіє області, які більше ніж наполовину теріторіально складаються з відібраних в ціх самих народів земель. В тих областях є і “діаспори” тих народів, які насправді є острівцями корінних народів, що вистояли проти багатосотлітньої асиміляції.
От туди і слід одразу вказати “молодим республікам” як на пріорітети.
Це помітно змінить існуючі кордони суб’єктів псевдо-федерації, але слід не забувати, що ті кордони для того штучно і творилися, щоби дівіде ет імпера - 1) перемішати народи, 2) відрізати їх від границь імперії, 3) ізолювати поміж собою.
Для цього слід готувати національну думку пригноблених народів до простого правила — «No independence before Native Nation rule», аналогу деколонізаційного гасла Африки. В цій фразі ми змінили слово “majority African”, тому що старанням московитів національні землі давно вже в більшості не majority.
Якщо ми все ж допустимо описаний конфлікт, то запрацює механизм запрограмований імперією на свій тимчасовий розпад - кривавий сценарій, який мусить дискредитувати саму ідею дезінтеграції.
Вже тепер останні 10 років кремлінами сформовано тисячі так званих ісламістських бойовиків, які насправді є різновидом ЧВК і наполовину складаються з московитів, навчених казати пару мусульманських фраз і заточених під жорстокі вбивства. Такі загони діють строго терором (що ми бачили в Сирії та Іраку) і на підвищених ставках, їхня мета не встановити свій порядок а дестабілізувати регіони. Їх буде інфільтровано в визвольні рухи з метою витіснити націоналізм “ігілізмом” і ототожнити обидва рухи, як однаково терористичні і небезпечні.

=======
Додамо матеріал для аналізу:
=======

Де в Московії так “тонко”, що може “порватися”


В пострадянському інфопросторі гуляє така думка, що північ Казахстану за певних умов може відійти до Московії – мовляв, там багато московитів, тому (натякаючи на Донбас і Крим)… Але є суттєва різниця.

Так, дійсно, в 6 північних областях Казахстану від третини до половини населення – московити. Але це ж Казахстан. Де Назарбаєв керує так, що за московитський сепаратизм дають реальні строки. Так що на місці московистьких ьімперців я б не про Казахстан думав, а дещо про інше.
Ось про цей регіон.
6Volga
Давайте розглянемо національний склад (у відсотках) цих шести республік.
Мордовія
Московити – 53,16
Мордва – 39,91
Татари – 5,20
В Мордовії московитів поки більшість. Але і тут, і всюди в республіках регіону за останні років 30 їх кількість скорочується.
Чувашія
Чуваші – 65,10
Московити – 25,83
Татари – 2,73
Мордва – 1,04
Тут, як в Казахстані.
Марій-Ел
Московити – 45,08
Марійці – 41,76
Татари – 5,51
Московити перші, але якщо до марійців доплюсувати татар – ситуація протилежна. А через років 10 і доплюсовувати не треба буде.
Татарстан
Татари – 53,15
Московити – 39,65
Чуваши – 3,07
Тут ситуація, схожа на казахстанську – московитів багато, але хай вони спробують рипнутися.
Удмуртія
Московити – 59,98
Удмурти – 26,99
Татари – 6,50
Найкомфортніший нині для московитів регіон.
Башкортостан
Московити – 35,19
Башкири – 28,79
Татари – 24,78
Чуваші – 2,64
Марійці – 2,55
Московити перші – але порахуйте башкирів і татар разом.
rgrgw4tth
Якщо порахувати в цілому, то московити в цьому регіоні – найбільша нація, але їх там уже менше половини від загальної кількості. А татар майже третина.
Тому за певних умов саме татарський фактор буде визначальним. Ви ж не забули, що Татарстан і досі на особливому становищі в Московії, як і Чечня? І що в РФ вони увійшли по суті аж 1994-го. І в паспортах у них своя окрема сторінка. І націоналістичні рухи там досить сильні – які, у разі чого, місцева влада вльогкую використає.
Є один нюанс. У Татарстана немає кордону з якоюсь іншою державою. Він увесь у межах Московії. І вся ця умовна “Поволзька Конфедерація” теж. Але! Давайте звернемо увагу на область, яка відділяє цей регіон, конкретно – Башкирію і трошечки Татарстан – від Казахстану. Це Оренбурзька область.
Московитів там 75%, так. Але разом з тим – 7,5% казахів (ця територія здавна була близькою до казахів) і 6% татар. І давайте подивимося, як же вони розкидали по території області.
Admin-map-Orenburg-region
Чорний колір – це райони, де казахів до 50%. Сині – більше 20%. Блакитні – більше 10%. (А є ще й “татарські” райони, он два зелених, там їх точно половина від усьогг населення.)
А тепер зверніть увагу на ділянку області, яка відділяє Башкортостан-Татарстан (салатовий колір) від Казахстану (жовтий). Бачите, яка там, на сході Оренбуржя концентрація не-московитського населення? І це після років радянської русифікації. До речі, я так собі думаю, що ту частину спеціально в РРФСР залишили, щоб не було кордону між поволзькими АРСР та Казахською РСР.
Так що на місці Кремля я б дуже потурбувався про схід Оренбурзької області. Всякого там може трапитися, особливо коли центральна влада ослабне – а вона рано чи пізно ослабне…
(https://vmylenko.com/2017/09/22/orenburg/)


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1944419.html.
Tags: история, конспирология, піар, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment