Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan


Igor Lutsenko
Побачив фото бліндажа, точніше, «бліндажа», де загинула від попадання 120-мм міни Яна Червона. Та сама, котра засуджувала Нацдружини за їх акції проти Порошенка.

Я думаю, першою дією нового (старого?) Головнокомандуючого мусить бути перевірка усіх фортифікаційних споруд на відповідність положенням бойових статутів.

Мені, малому, ще мій покійний дід розказував, як ретельно будували землянки під час другої світової - три накати, п'ять накатів. Судячи з усього, Яна загинула у зовсім незахищеному бліндажі.

Ми несемо втрати зокрема і через отакі, здавалося б, елементарні, господарсько-управлінського характеру провали. Ми чотири роки сидимо на одних і тих же лініях, і за цей колосальний строк часто не можемо як слід обладнати позиції.

Крім того, вогонь керувався безпілотником з відносно невеликої відстані.

За ці 5 років українські приватні розробники створили чудові комплекси протидії дронам. Але ця унікальна електронна зброя, котра здатна захистити наших бійців, чомусь не працює на передовій хоча б у гарячих зонах. Від дронів прикривають Адміністрацію президента, податкову і т. п., але військові склади, передові позиції дуже часто беззахисні. Виходить, коштів на це немає – все пішло Свинарчукам.

Вічна пам’ять нашим Воїнам Яні та Олександру Мілютіну!
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1948044.html.
Tags: ато, донбасс, коллективное х%№ло, подонки, порошенко, траур, україна
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments