Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Демонстративне ігнорування правил, чи спроба "красивого зливу"?

Петро Олещук
Думаю, що дехто вже бачив борди з рекламою Порошенка у другому турі. Ну, там де він дивиться на Путіна, а Путін дивиться на Порошенка. Зрозуміло, що цим хотіли сказати технологи діючого президента. Що він протистоїть не комусь, а особисто Путіну (хоча сам він вчора на ефірі заперечив, що вважає свого опонента "агентом Кремля").

Але тут є один важливий момент.

Оскільки законодавець передбачив, що політична реклама розповсюджується за допомогою рекламних засобів (п. 6. ст. 58 ЗУ Про вибори Президента України, де сказано, що різновидом агітації є "розміщення друкованих агітаційних матеріалів чи політичної реклами на носіях зовнішньої реклами"), є всі підстави для висновку, що до таких матеріалів повинні застосовуватись не лише норми законодавства про вибори, але й Закону України «Про рекламу».

А у Законі України "Про рекламу" читаємо, що у рекламі забороняється "вміщувати зображення фізичної особи або використовувати її ім'я без письмової згоди цієї особи" (ст. 8, п. 1). Власне, це знає будь-хто, хто рекламу розміщував.

То що тоді виходить, що Путін або щедро дозволив використовувати свій "світлий лік", або реклама - незаконна? Навіть не знаю, який варіант - кращий? Хоча, думаю, заперечувати в Кремлі б не стали. Що ще є кращим індикатором того, що ми і досі розглядаємо себе периферією "царства московитів"?

Ну і ще. Ця реклама ще й порушує законодавство України, де сказано, що іноземні громадяни не мають права брати участь в агітації.

"Стаття 64. Обмеження щодо ведення передвиборної агітації
1. Участь у передвиборній агітації забороняється:
1) особам, які не є громадянами України"

І тут не сказано, в якій ролі заборонена ця участь.

Ну, і, очевидно, для повного "бінго", ще й поширюють відповідну інфомацію і у вигляді газет, де замовник - це П. Порошенко, а особа, відповідальна за випуск, Южаніна.

Я навіть не знаю що це. Демонстративне ігнорування правил, чи спроба "красивого зливу"?

===== Тепер зрозуміло, чому Медведчук з Бойком до Путіностану востаннє літали. Зустріч з Медведєвим - це так, для конспірації. Насправді полетіли дозвіл у Путіна просити - на використання його рожі у рекламі мокрого Пороха.
---- "Димон? - Да, Витя. - Еще одно дело есть. Нам бы к Вове. С передачкой из Киева. Ну и бумажку одну подмахнуть..."

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1952818.html.
Tags: вибори, дебилы, коллективное х%№ло, порошенко, х%№ло
Subscribe

 • Serhiy Dibrov · О ЗАПРЕЩЕНКЕ

  необходимое пояснение Сегодня я столкнулся с ситуацией, когда ФБ не позволило мне оставить комментарии в аккаунте руководителя департамента…

 • Різне з фб 2021.10.17

  Станислав Асеев Стислі, але новини щодо "Ізоляції" (інформація десь двомісячної давнини): нікого з колишньої адміністрації воєнних злочинців там не…

 • Вторая часть текста про отношение России к украинскому национализму

  Валерій Пекар Вторая часть текста про отношение России к украинскому национализму. Первая часть текста была довольно хорошо принята читателями, но в…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments