Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Демонстративне ігнорування правил, чи спроба "красивого зливу"?

Петро Олещук
Думаю, що дехто вже бачив борди з рекламою Порошенка у другому турі. Ну, там де він дивиться на Путіна, а Путін дивиться на Порошенка. Зрозуміло, що цим хотіли сказати технологи діючого президента. Що він протистоїть не комусь, а особисто Путіну (хоча сам він вчора на ефірі заперечив, що вважає свого опонента "агентом Кремля").

Але тут є один важливий момент.

Оскільки законодавець передбачив, що політична реклама розповсюджується за допомогою рекламних засобів (п. 6. ст. 58 ЗУ Про вибори Президента України, де сказано, що різновидом агітації є "розміщення друкованих агітаційних матеріалів чи політичної реклами на носіях зовнішньої реклами"), є всі підстави для висновку, що до таких матеріалів повинні застосовуватись не лише норми законодавства про вибори, але й Закону України «Про рекламу».

А у Законі України "Про рекламу" читаємо, що у рекламі забороняється "вміщувати зображення фізичної особи або використовувати її ім'я без письмової згоди цієї особи" (ст. 8, п. 1). Власне, це знає будь-хто, хто рекламу розміщував.

То що тоді виходить,Read more...Collapse )

Read more...Collapse )

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1952818.html.
Tags: вибори, дебилы, коллективное х%№ло, порошенко, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
  • Error

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 3 comments