Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Igor Lutsenko: Хочу звернутися до активу.

Головне розуміння, котре ми мусимо донести до усіх, хто поруч з нами, хто питає нас з надією у очах, полягає наступному: «Хто б не прийшов на місце президента, наша боротьба за Україну продовжиться з новою силою».

Як не моделюй виборчий результат, із влади будуть стирчати усе ті ж хижі писки.

І у Зеленського, і у Порошенка буде однакова спокуса прихованим чином здавати нас путіну – так, як робив це Порошенко, проштовхуючи через парламент щоразу особливий статус та інші новели, поставляючи електроенергію в «кримський автономний округ» тощо.

Нікуди не дінуться корумповані силовики, авакови, луценки та ситники, продажні телефонні судді. Система захисту справедливості в державі не почне працювати сама собою, а тим більше під впливом президента, для якого вона традиційно є основним інструментом здійснення влади.

Нікуди не дінуться орди корумпованих бізнесменів, великих олігархів і дрібних щурів, котрі хором займатимуться єдиною справою, на яку здатні – розтерзувати багатство країни за сприяння своїх друзів у владі, нищачи природу, культурний спадок, усе, нажите попередніми поколіннями.

***

Подивіться, що відбувається.

Злоякісна, місцями маразматична виборча кампанія, побудована на брехні і облудних замовчуваннях, не може видати результат, котрий у когось повернеться язик назвати хорошим.

Усьому цьому саме нам – нам, а не комусь – доведеться протистояти. Що ж, нам не звикати.

Оці вибори – це гра, гра глибоко чужа нам, як би нас не переконували зворотньому, не лякали і не підлещувалися.

Готуймося до боротьби, радіймо, що у нас стільки сил, і попереду лежить поле битви – на котрому нас чекає наша слава.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1953112.html.
Tags: вибори, зеленский, порошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments