Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Вибісило сьогодні знущання над активістами у Мінкульті

Igor Lutsenko

Ви, мабуть, чули, що там громадськість прагне створити музей на Поштовій, а екс-завгосп Януковича Андрій Кравець – збудувати там торгівельно-розважальний центр. На бік громадськості став парламент, рекомендувавши Кабміну надати Поштовій статус пам’ятки національного значення.

Ага, так в уряді й побігли назустріч активістам!

Громадськості САМИМ довелося розробляти документацію на пам’ятку. Бо чиновники, бач, не можуть.

А коли врешті СВОЇМИ СИЛАМИ активісти залучили фахівців, створили необхідні документи, то в Мінкульті ці документи завертають – мовляв, не той тип пам’ятки і т.п.

Ще й про час розгляду пакету документів ми дізнаємося за день. Чого так? «Вчасно читайте сайт Мінкульту!» – кажуть у міністерстві.

(На фото вдалині стоїть Тамара Мазур, замміністра, котра мені заявила, що це не вона, а я маю готувати документацію на пам’ятку.)Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1953450.html.
Tags: беспредел, київ, порошенко, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment