Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Порохоботам усе однаково не оплатять останній тиждень роботи

Volodymyr Boiko
Найпрекрасніші 50 хвилин свого життя я пережив 13 квітня 2019 року в студії телеканалу «НАШ». Давно не отримував такого задоволення від етеру, хоча, на перший погляд, теми передачі були досить буденними: чергова спроба рейдерського захоплення сільгосппідприємства на Київщині, дебати кандидатів у президенти, витівки Петра Порошенка та чорний піар, який використовують його політтехнологи проти Володимира Зеленського.

Щодо рейдерства я зразу ж порадував слухачів інформацією про те, що Київський апеляційний суд 11 квітня відновив кримінальне провадження відносно генерального, прости господи, прокурора Юрія Луценка та його заступника Юрія Столярчука за пособництво рейдерам. Йдеться про спробу Луценка та Столярчука незаконно закрити кримінальне провадження щодо рейдерів з Миколаївської області, які в інтересах сина колишнього генпрокурора Пшонки здійснювали збройні напади на селян і відбирали землю. Справу розслідувало управління Сергія Горбатюка й за спробу незаконного втручання з метою її закриття Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів вже наклала на Столярчука дисциплінарне стягнення. А тепер ще й кримінальне продовження навздогін.

Але апофеозом передачі стало телефонне включення Тараса Чорновола, який мав нести в широкі народні верстви правдиве слово на захист чинного президента. Після того, як Тарас видав першу порцію своїх заклинань, я сказав, щоби він так не переймався, оскільки за достовірною інформацією, отриманою мною з Адміністрації Президента, йому, як і іншим порохоботам, усе однаково не оплатять останній тиждень роботи. Тарас заверещав, що він не стане брати участь у передачі разом з дебілами та дегенератами і кинув слухавку.

Раджу переглянути всю передачу. А ті, хто прагнуть отримати насолоду він істерики Тараса В’ячеславовича, можуть почати перегляд саме з цього уривку о 28:17.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1956000.html.
Tags: бойко, вибори, зеленский, менты, порошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments