Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Попустіться! Нам в одній країні жити, та й головний ворог у нас спільний - рф

Igor Lutsenko
Соціальні мережі не роблять політичний процес, зокрема, виборчий, більш розумним, об’єктивним та зваженим. Були сподівання, що розширені можливості комунікації дозволять зламати монополію традиційних медіа, запровадять безпосередній доступ до істини для усіх, хто істини прагне. Але сталося рівно навпаки – істина не виявилася потрібною, а от конфлікт затягнув в себе більшість.

По Україні, по США і по європейських країнах ми бачимо, що градус суспільного протистояння в епоху соцмереж виріс. Вибори перетворилися на перманенту холодну війну, читання газет та перегляд ТВ-шоу замінили щоденні кількагодинні сварки в інтернеті з одних звичайних людей з іншими, з персональними образами та навіть погрозами.

Раніше ціною виборів було деяке тимчасове засмічення інформаційного простору з подачі двох-трьох-чотирьох політичних сил - котрі насправді чудово вміють миритися між собою і чітко розділяють бізнесове та персональне. Але таке не можна повторити відносно звичайних громадян, котрі звикли все сприймати всерйоз. Нині вибори – це громадянський конфлікт, тотальне руйнування соціальних зв’язків – громадських, особистих, це високий градус ненависті, де вже політики і партії відходять на друге місце, натомість на першому місці стоїть ідентичність, політично-мережеве «свій-чужий» руйнує природні людські стосунки.

Суспільство, як сукупність цих стосунків, гине просто на очах під впливом мережі.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1956210.html.
Tags: livejournal, вибори, дебилы, порошенко, піар, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments