Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

"Бджоли проти меду"

Volodymyr Boiko
Петро Порошенко заявив, що він доручив Службі безпеки України перевірити інформацію про можливі загрози національній безпеці з боку телеканалів «112. Україна» і «NewsOne».

Я не знаю, яке саме положення ст. 106 Конституції України дозволяє президентові давати будь-які доручення правоохоронним органам. Але якщо СБУ виконує вказівки Порошенка, то, може, Петро Олексійович заодно розпорядиться перевірити й телеканал «Прямий», власником якого є колишній народний депутат Партії Регіонів та член політради Партії Регіонів, екс-голова КМДА Володимир Макеєнко?

Саме в той час, коли Макеєнко очолював Київську міську держадміністрацію (з 25 січня до 7 березня 2014 року), трапились трагічні події в центрі столиці, внаслідок яких загинули понад 100 учасників акцій протесту. При цьому сам Макеєнко не міг бути непричетним до розстрілу міліціонерами протестувальників у ході проведення антитерористичної операції «Бумеранг», але розслідування кримінального провадження відносно Макеєнка за 5 років так і не було завершено.

Втім, якщо голова СБУ відмовиться виконувати вказівку Порошенка перевірити телеканал «Прямий» та його власника-регіонала, то Петро Олексійович може через свого соратника Володимира Гройсмана підключити фіскальні органи, з тим, щоби вони з'ясували, чи не порушують на «Прямому» податкове законодавство, коли платять російським журналістам на кшталт Матвія Ганапольського. Так, зарплатня Матвія Юрійовича, який до «Прямого» працював на все тому ж 112 каналі та «Радіо «Вєсті», що належить екс-голові Держподаткової служби України Олександру Клименку, складає 50 тис. доларів на місяць, але отримує він її виключно «в конверті» – як і інші співробітники цього, з дозволу сказати, ЗМІ.
================


Мушу зізнатись, що я трохи помилився в своїх прогнозах: не думав, що в Петра Олексійовича все так погано. 16 квітня мав задоволення впродовж години спілкуватись у студії телеканалу ZIK з довіреною особою кандидата в президента України Петра Порошенка таким собі Semen Kabakaev. Раніше Уколов присилав на телеканали цього Кабакаєва як «незалежного експерта», але нині він вже оформлений у штат і представляє Петра Олексійовича офіційно – дотрахались до мишей, оскільки нічого більш пристойного в оточенні Порошенка немає.

Після того, як виключили камери, я питаю в цього малолітнього порохобота:
- Дитино, скільки ж Вам рочків?
- Йди до єбені матері!

Не здивуюсь, якщо з такими довіреними особами Порошенко зустріне парламентські вибори в камері Ізолятора СБУ в Аскольдовому провулку: Гринів, Медведєв і Уколов таки доведуть його до цугундера.
=======
Сьогодні, 16 квітня 2019 року, виповнилось 19 років найуспішнішому проекту колишнього голови СБУ (1991 – 1994) Євгена Кириловича Марчука, народженому в ході війни з колишнім головою СБУ (1998 – 2001) Леонідом Васильовичем Деркачем, – Інтернет-виданню «Українська правда». Вітаю Євгена Кириловича з цією славною датою.
=======


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1958431.html.
Tags: бойко, вибори, коллективное х%№ло, медведчук, порошенко, прдоны, свобода змі, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments