Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

В нас ще один важливий спостерігач на президентських виборах

Andrii Klymenko
В нас ще один важливий спостерігач на президентських виборах 😎✌️😉
Моніторингова група "Майдану закордонних справ", "Інституту Чорноморських стратегічних досліджень" та редакції BlackSeaNews повідомляє:

20.04.2019 близько 20:11 (мч) до протоки Босфор увійшов розвідувальний корабель Її Величності королеви Великої Британії HMS Echo (H87). Гідрографічні судна класу Ехо призначені для проведення розвідувальних операцій на підтримку підводних човнів та наземних операцій морського десанту.
Такий корабель здатний забезпечити в реальному часі інформацію про навколишнє середовище, а також може виконувати завдання в антидиверсійній обороні та пошуку мін.
21 листопада 2018 року міністр оборони Великої Британії Гевін Вільямсон заявив, що HMS Echo буде працювати на Чорному морі протягом 2019 року для забезпечення свободи судноплавства та підтримки України. 19 грудня корабель вже був з візитом в Одесі.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1960483.html.
Tags: крим, піар, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment