Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Подробиці так званої «справи Курченка»

Volodymyr Boiko
Широкі народні верстви просять мене оприлюднити подробиці так званої «справи Курченка», у межах якої Генеральна прокуратура, нарешті, повідомила про підозри найближчому оточенню Петра Порошенка – зокрема колишньому главі Адміністрації Президента Борису Філатову та досі дійсному заступникові глави АП Олексію Філатову.

Треба сказати, що нинішнє так зване «400-те провадження» – це не перша спроба дослідити, як Порошенко та Ложкін у 2013 році продали Курченку медіа-холдинг «UMH Grоup», не заплативши податки з отриманого доходу (юридичний супровід цієї оборудки, внаслідок якої Курченко за рахунок кредитних коштів сплатив Порошенку та Ложкіну фантастичну суму, що в багато разів перевищувала реальну вартість холдингу, здійснював Олексій Філатов). Ще на початку 2015 року в чесну та непідкупну Генеральну прокуратуру України звернулись народні депутати Іван Васюник, Михайло Хміль, Микола Кадикало, Андрій Левус і всюдисуща Тетяна Чорновол, за заявою яких було відкрито кримінальне провадження.

Йдучи назустріч побажанням читацької громадськості, публікую повністю матеріали кримінального провадження №42015000000000035, яке було зареєстроване 19.01.2015 за ознаками ч.3 ст. 212 КК України за фактом умисного ухилення Борисом Ложкіним від сплати податків з доходу, отриманого разом з Петром Порошенком від продажу Сергію Курченку медіа-холдингу «UMH Grоup». Розслідування проведено за часи генпрокурора Віталія Яреми в рекордно короткі строки – з 19 по 31 січня – тодішнім начальником 4-го слідчого відділу Головного слідчого управління ГПУ Олегом Слободяником.

Матеріали провадження містять лише 23 аркуші й, напевно, цю справу слід включити в підручники для студентів юридичних вишів як приклад благодатного впливу Революції Гідності на діяльність правоохоронних органів України. Ще б пак: лише шляхом двох слідчий дій пан Слободяник встановив, що в діях Порошенка, Ложкіна та Філатова були відсутні ознаки будь-яких правопорушень. Першою слідчою дією став запит у Державну фіскальну службу з проханням надати інформацію, чи мають податківці якісь відомості про те, що під час продажу медіа-холдингу «UMH Grоup» не були сплачені податки. Державна фіскальна служба відповіла, що це питання не належить до її компетенції й порадила звернутись безпосередньо до суб’єктів господарювання.

Другою слідчою дією став запит Слободяника в «Укрексімбанк», який відповів, що в 2014 році Державна фіскальна служба проводила позапланову виїзну перевірку фінансово-господарської діяльності цього банку, ніяких порушень при видачі кредитів не виявлено.

На підставі цих двох відповідей слідчий Слободяник дійшов висновку, що Ложкін і Філатов чисті перед законом, мов сеча Порошенка, і закрив кримінальне провадження за відсутністю складу злочину.

Читайте та насолоджуйтесь.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1963989.html.
Tags: беспредел, бойко, менты, подонки, порошенко, прдоны, свобода змі, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments