Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Юрій Луценко вже не зможе «відпетляти»

Volodymyr Boiko
Нарешті з’ясувалось, з якою метою Верховний Головнокомандувач три роки тому призначив генеральним прокурором України корумпованого алкоголіка без юридичної освіти. Як пам’ятає читацька громадськість, на 25 квітня 2019 року в Генеральну прокуратуру були викликані повістками, що опубліковані на офіційній веб-сторінці ГП, Борис Ложкін, Олексій Філатов, Валерія Гонтарева та Костянтин Стеценко. Цим високим достойникам мали бути вручені письмові повідомлення про підозру. З тим, щоби цього не допустити, Юрій Луценко зрання 25 квітня видав розпорядження про скасування всім слідчим і прокурорам, що розслідували діяльність цього квартету, сертифікату доступу до Єдиного реєстру досудових розслідувань. А всі посади, які обіймали ці слідчі та прокурори, терміново ліквідовані.

Думаю, що Юрію Віталійовичу тепер точно знадобиться кружка, яку він свого часу вкрав у Лук’янівському СІЗО. Бо він вже не зможе «відпетляти» так, як свого часу уникнув покарання по справі Романа Єрохіна – полковника міліції, який відкривав для Луценка конвертаційні центри й був вбитий на замовлення тодішнього народного депутата Шепелєва, з якого Луценко та Єрохін вимагали гроші.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1965455.html.
Tags: бойко, порошенко, прдоны, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment